Haber Başlığı

Şimdi hep birlikte sevgiliye yapılacak ilginç sürprizlere göz atalım bakalım hangisi hoşunuza gidecek..

En sevdiği çizgi film

Her insanın içinde küçük bir çocuk saklıdır. Ayrıca bir zamanlar hepimiz çizgi filmlere bayılırdık. Şimdi onun en sevdiği çizgi filmi bulun ve nostalji yaparak izlemesi için ona hediye edin.

Fotoğraflarla zaman tüneli

Bir albüm oluşturmak en pratik ve şık hediye yöntemlerinden biridir. Görsellik de hafızayı daima canlı tutar. Anılarınızı tazelemek ve sevgilinize güzel bir hediye sunmak istiyorsanız, fotoğraf albümü tam size göre!

Sürpriz piknik

Sevgiliye yapılacak ilginç sürprizler arasında belki de en keyifli olanlardan biri! Doğa, siz ve sevdiğiniz kişi… Daha güzel bir ekip olabilir mi? Öyleyse piknik sepetini hazırlayın ve sevgilinize harika bir sürpriz başlatın.

Post-it mesajlar

Duygularınızı yazılı olarak ifade etmenin en güzel yolu post-it kağıtlardan geçiyor. Hiç beklemediği anlarda romantik notlarınızla karşılaşmak sevgilinizin içini ısıtacak. Hazırladığınız post-it kağıtlarını duvara ya da aynaya yapıştırabilirsiniz. Hatta not kağıtlarına yılın her günü için bir tane olacak şekilde 365 romantik mesaj yazıp bir kavanozun içine  atabilirsiniz. Bir de sevgilinizin en sevdiği şeker ve çukulataları kavanoza eklerseniz yılın her günü sevgilinizi tatlı tatlı gülümsetebilirsiniz.

Şaşırtan sandviç

Sadece erkeklerin değil, kadınların da kalbine giden yol midesinden geçiyor olabilir. Birlikte kahvaltı etme şansınız yoksa bu sürpriz tam size göre! Onun en sevdiği malzemelerden bir sandviç hazırlayıp romantik notunuzla bırakın.

Romantik banyo keyfi

Stresli bir günün sonunda onu sıcak ve köpüklü bir banyo keyfi ile karşılayın. Mum ışıkları, güller ve köpüklü sıcacık bir dinlenme süreci… Ona unutamayacağı bir gece yaşatmak için müzik seçimini de unutmayın.

Kendi sesinizden bir şarkı

Sesiniz güzel olabilir ya da olmayabilir, bu hiç önemli değil. İçinize sinen bir aşk şarkısı söyleyin ve kaydedip hediye edin. Yıllar boyu arşivinizde saklayacağınız bu kayıt, her zaman gülümsemeler eşliğinde hatırlanacak.

Işıklı fotoğraflar

Fotoğraflar yalnızca albümlerde olmak zorunda değil. Sevgiliye ilginç sürprizler düşündüyseniz güzel anılarınızı ölümsüzleştirdiğiniz fotoğraflarınızı asıp ışıklandırın. Birlikte çekildiğiniz onlarca fotoğrafı evinizin baş köşesinde sunabileceğiniz bir sürpriz yaratın.