Haber Başlığı

Kadın modasının öncüsü adL ile güçlü ve özgür kadın imajıyla modayı farklı kılan ve dikkat çeken Raisa Vanessa markalarının bir araya gelerek hazırladığı adL x Raisa Vanessa koleksiyonu özel bir defile ile tanıtıldı.

Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda gerçekleşen defilede geçmişten ilham alan renk paletleri, geleceğin formlarını aktaran tasarımlarıyla adeta zamansız yolculuğa çıkarıyor. Defile başladığı andan itibaren izleyenler nefessiz bir şekilde koleksiyonu inceledi.

Kadının özgür ruhunun 90’ların ışıltısıyla sunan adL x Raisa Vanessa koleksiyonun özel defilesine ünlüler akın etti. Defile öncesi ünlü isimler en şık kıyafetleriyle poz verdi.

Defileye katılanlar arasında Pınar Sabancı, Ceylan Çapa, Aslıhan Doğan, Dila Tarkan, Hande Ataizi, Emine Ün, Güneş Mutlu Mavituncalılar, Mert Aslan ve Ece Sükan gibi moda dünyasından isimler yer aldı.

Defile sonrası  Adil Işık Group Başkan Yardımcısı ve Tasarım Ekibi Direktörü Zehra Işık; adL olarak kadınların ruhuna dokunan ve onların her anına eşlik eden tasarımlar sunan bir marka olarak bu koleksiyonu yine onlara ithaf etmekten mutluyuz. Kadının özgür ruhuna her zaman hitap eden ve özgünlükle buluşturan Raisa Vanessa ile bu iş birliğini yapmak ise son derece gurur verici” olduğunu söyledi.

Bu eşsiz koleksiyonu, güçlü kadın ruhunun feminen çizgileriyle yorumlayan Raisa Sason ve Vanessa Sason ise; kadın modasında öncü olan adL ile bu işbirliğini yapmak bizim için de heyecan vericiydi. Umuyoruz istediğimiz duyguları adL’nin dünyasıyla birlikte aktarma şansımız olmuştur dedi.

 Çağla Şikel

 Pınar Sabancı

Deren Talu

Derin Talu

 Zehra Işık-Mert Aslan

Dinç Aydoğdu-Hande Ataizi