Haber Başlığı

Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu gibi isimlerin jüri üyeliğini yaptığı MasterChef All Star’da dün akşam eleme yapıldı. Tahsin, Dilara, Ayaz, Cemre, Alican, Tanya ve Batuhan arasında eleme yapıldı ve yapılan eleme sonucunda Tanya hayallerine veda etti.

Hafta boyunca dokunulmazlık oyunları sonunda eleme potasına giden 7 yarışmacı Tahsin, Ayaz, Cemre, Dilara, Tanya ve Batuhan oldu. Zorlu ilerleyen gecede yarışmacılar ilk etapta Cunda kalamarı ve rezene ile yaratıcı bir tabak oluşturmaya çalıştı.Oyun sonunda Batuhan, Tahsin ve Ayaz başarılı tabak oluşturarak yarışmaya devam etme şansına sahip oldular. Tanya, Dilara, Cemre ve Alican 2. Turda Somer Sivrioğlu’nun imza yemeği Shodai Patates Köpüklü Udon Noodle yemeğini yaptılar. Yapılan tabaklarda en başarısız tabak Tanya’nın oldu.

Kıbrıslı olan Tanya Kilitkayalı yarışmaya ilk olarak MasterChef 2020 sezonunda katılmıştı. Elendikten sonra gözyaşlarına hakim olamayan Tanya, şefleri de izleyicileri de ağlattı.Elendiğini öğrendikten sonra göz yaşlarına hakim olamayan Tanya, ’’Hata yapan gider. Sizleri çok seviyorum. 14. olmaktan gurur duyuyorum. Ben de yaptığım hatanın farkındayım. Aileme ve bütün Kıbrıs’a teşekkür ederim. Şef önlüğünü giymeyi çok isterdim’’ şeklinde konuştu.