Haber Başlığı

Anavatanı Uzak Doğu olan natural keemun çayı, kilo vermenize yardımcı olacak. Çin’e özgü bir çay türü olan keemun çayı yaprakları büyük, tadı natural, aroma olarak ise yoğun aromalı bir çaydır. Oldukça az bulunur. Bir yılda sadece 120 kilo üretiliyor ve 2 aylık işlemden sonra tüketiliyor.

Pek çok İngiliz çayının içerisinde kullanılan keemun çayları, özünde İngiliz kahvaltı çayları olarak bilinse de Keemun Hoa Ya çayı İngiltere kraliçesinin çayı olarak bilinir.

Kilo verdiriyor

Çayın kilo verdirici bir özelliği var. Aç karnına içilse de mide bulandırmayan keemun çayına, şeker veya süt ilave etmezseniz tadı daha güzel gelecektir. Ümit Erdim, Işın Karaca ve Pelin Öztekin gibi ünlü isimler de keemun çayı tüketerek kilo verdi.

Nasıl tüketilmeli

Günlük olarak 1 ya da 2 bardak tüketilmesi önerilir. Bir fincan sıcak su içerisine 1 tatlı kaşığı doğal çay atılır. Bitki çayının sıcak su içerisinde 3 ile 5 dakika arasında olmak üzere demlenmesi beklendikten sonra afiyetle içilmesi tavsiye edilir.

Dikkat!

Keemun çayını satın almak için güvendiğiniz ve Sağlık Bakanlığı denetimi ve onayı olan dükkanları tercih edin. Görülebilecek ve oluşabilecek bir yan etki halinde tüketimi kesilmeli ve mutlaka doktora danışılmalıdır. Herhangi bir hastalığı veya rahatsızlığı tedavi edici olarak kullanmayınız.

Kesinlikle ilaç değildir, bitkisel içerikli gıda takviyesidir. Hamile ve emziren kadınlar ile 18 yaşından küçük çocuklar kullanmamalıdır. Kutudaki talimatlara uygun kullanınız. Ürün kutusu üzerinde üretici firma ve içeriği ile ilgili bilgi bulunmaktadır.