Haber Başlığı

Ayrılık haberini paylaşmasıyla Fazıl Say ile 8 aylık ilişki yaşadıklarını ortaya çıkaran Güneş Altunkaş arka arkaya yaptığı açıklamalar ile şaşkınlık yarattı. Fazıl Say’ın bilinmeyen ilişkisini sevenleri bu ayrılık açıklamalarıyla öğrendi.                      Güneş Altunkaş şu açıklamayı yaptı:

”Sevgili dostlarım,Bugüne kadar özel hayatımı sosyal medyada pek paylaşan biri olmadım ancak çoğunuz tarafından bilinen gözler önünde rahatlıkla yaşadığımız bir özel hayatım vardı.Dün akşam itibariyle Fazıl Say ile olan 8 aylık ilişkimzi bitirme kararı almış bulunmaktayım. İlk defa böyle bir durumu sizlerle paylaşmamın nedeni ise ailece bir süreçten geçtiğimiz ve tek odağımın bu süreçte kardeşimin sağlığı ve tedavisi olduğu için 8 ayımızı gören, bilen dostlarımız ve sevenlerimizdir. Herkesin yolu açık olsun!Sizlerden tek ricam şudur ki bu kişi ile ilgili bundan sonra lütfen bana mesaj atmamanız.Herbirinize güzel bir gün dilerim!

Sevgiler…”

Güneş Altunkaş, yeni bir açıklamada bulunarak Fazıl Say’dan ayrılma nedeninin yanlış anlaşıldığını belirtti. Altunkaş, ayrılmalarının nedeninin saygısızlık olduğunu belirtti.