Haber Başlığı

Hoşlandığınız kişinin her davranışını izlemek, peşinden gitmek yerine kendinizde yapacağınız ufak değişiklikler ile onu kendinize bağlayabilir ve hayalini kurduğunuz aşkı yaşayabilirsiniz.

Ondan önce kendinizi sevmeyi öğrenin

Sizi sevdiğine inanmak için öncelikle kendinizi sevmeyi öğrenmelisiniz. Kendini seven insanlar, dışarıya karşıda sevilesi özelliklerini göstermekten kaçınmazlar. Kendinize değer verdikçe karşınızdaki kişi de sizi değer verip sevecektir.

Doğal görünün ve rahat davranın

Makyajınız, saç bakımınız ve güzel giysiniz tabi ki de karşınızda ki kişiyi cezbeder ama yanınızda bir erkeğin rahat ve iyi hissetmesini istiyorsanız kasıntı hareketler yerine ona doğal olun. Kendiniz gibi davranın. Birçok erkek kendisi ile birlikte gülüp eğlenebilen, konuşurken kasılmayan ve hayatı akışına bırakan kadınlardan hoşlanır. Arkadaşlarınızın yanında nasılsanız o şekilde olun. Unutmayın görüntünüz gülüşünüzden daha önemli değildir.

İlgi alanları edinin ve onu bunlara dâhil edin

Bir şeylerle ilgilenen hayattan keyif alan kadınlar erkekler için her zaman çok daha çekicidir. Ne yapmaktan hoşlanıyorsanız bunu belli edin. Karşınızdaki kişinin ilgi alanlarına göre hareket etmeyin. Bırakın erkek size göre hareket etsin. Çünkü erkekler kukla gibi yanında birini taşımak yerine çözmeyi yenilikler yapmayı severler. Birlikte eğlenceli aktiviteler yaparak eğlenirken birbirinizi tanıyabilir ve kendinize güvenen tarafınızı göstererek sevdiğiniz erkeği etkilemeyi başarabilirsiniz.

Bakımlı olun her daim güzel kokun

Erkekler kadın kokularından fazlaca etkilenir. Akılda kalıcı bir koku kullanmak sık sık sizi anımsamasına ve sizden daha hızlı bir şekilde etkilenmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca günün her saatinde abartıya kaçmadan bakımlı olmak yanınızda olmadığınız zaman bile sizi yanında arzu etmesine neden olacaktır.

Güçlü olun ama savaşmayın

Çoğu erkek kendinden güçlü olan kadınlardan hoşlanır. Hayata karşı güçlü duran olan kadınlar her zaman onlara göre daha caziptir. Ama bu gücün kendileri üzerinde kullanılmasından asla hoşlanmazlar. Erkekler güçlü kadınların kendileri karşısında duvarlarını kaldırabilmelerinden ve gerektiğinde küçük bir kız gibi davranabilmelerinden kısa sürede etkilenirler.

Güzel bakın

Bir erkek güzel bakan kadına asla karşı koyamaz. Onu yanınızda istiyorsanız bakışlarınızı ona yöneltin ama çok aşırı göz teması etmeyin. Anlık bakışmalar oldukça etkili anlar yaratabilir.

Bolca gülün eğlenmekten çekinmeyin

Hayattan keyif alan, gülümseyen ve pozitif kadından çekici daha ne olabilir ki. Gözlerine bakım en içten tavrınızla gülümseyin. Ona sizinle eğlenmeyi hayal ederek yaşamasını sağlayın.