Haber Başlığı

Bu yağmurlu havada evden çıkmak istemiyor ve tüm gününüzü evde geçirmek mi istiyorsunuz? O zaman mısırları patlatın ve aksiyon dolu bir hafta sonuna hazırlanın. Birbirinden güzel, daha önce nasıl izlemem dediğiniz ve izlemeye doyamayacağınız aksiyon filmlerini sizin için derledik.

JOHN WİCK

Hayatının tek anlamı karısından kalan köpek olan John aslında profesyonel eski bir kiralık katildir ve evine girip köpeğini öldüren Rus mafyasından intikam almak için geri döner ve aksiyon dolu macera böyle başlar. 4 seriden oluşan filmi mutlaka izlemelisiniz.

LUCY

Film, standart bir insanın beyninin yüzde 10’unu kullanabildiği sözde-teorisinden yola çıkarak, bu oranın artması durumunda elde edebileceği güçleri ve yapabileceklerinin sınırını sorguluyor. Yeraltı dünyasının esrarengiz oyunları ve bilimin buluştuğu harika bir film.

RED NOTICE

Dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızı ve onun peşindeki FBI profil uzmanı, daima bir adım önde olan kurnaz bir soyguncuyu yakalamak için gönülsüzce suç ortağı olur. Bu eğlence dolu aksiyon filmi hafta sonunuza renk katacak. Hem komedi hem aksiyon bir arada..