Haber Başlığı

Bekarlık sultanlıktır ama benimki resmen imparatorluk oldu diyorsanız buyurun. Eğer kendinizi hala evliliğe hazır hissetmiyorsanız bu işaretlere dikkat edin. ?

Çiftler bu büyük güne hazırlanması için harcadığı zaman ve maliyetin yanında bir de yorgunluk derken, evlilik gözünüzde büyüyor olabilir.

Özgür ruhlu bir yapıya sahipseniz, yalnız kalmayı ve kendi kararlarınızı almayı seviyorsanız ve buna istinaden evliliği bir tutsaklık olarak görüyorsanız henüz evlenmek için hazır olmayabilirsiniz. Bekar olmak, istediğiniz zaman istediğiniz şeyi yapmak demektir ancak evlendiğinizde o günler kısmen sona erer. Bu nedenle, yalnız uçmaya devam etmek isteyebilirsiniz.

 

Para hakkında nasıl hissettiğimiz ve parayı nasıl harcadığımız değerlerimizi yansıtır. Eşinizle para hakkında konuşmadıysanız, evlenmeye hazır değilsiniz demektir.

Evlilikte kendini gizli tutmak kötü bir fikirdir. Eşinizin sizi yargılaması veya reddetmesinden korktuğunuz için sırlar saklıyorsanız ki bu kendinizle ilgili her küçük şeyi ifşa etmeniz gerektiği anlamına gelmez yinede evliliğe hazır değilsiniz.

Evlilik sadece bir kağıt parçası değil; özellikle de işin içinde çocuklar varsa, ailesel ve finansal yaşamlarınız üzerinde büyük etkisi olabilecek bir ortaklıktır. Yani evliliği boşanarak silebileceğin bir şey olarak düşünmemelisin.

Bu yüzden acele etmeyin, kendinize bir evlilikten ve eşten ne aradığınızı sorun, güven oluşturun, sınırlarınızı belirleyin. Bunların hiç birinden emin değilseniz, imparatorluğa devam edebilirsiniz…