Haber Başlığı

Başarılı şarkıları ve güçlü sesiyle yılların unutulmaz ismi olan Zeynep Dizdar konuk olduğu programda hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Zeynep Dizdar 9 yıl ilişki yaşadığı Ümit Sayın ile ilgili itiraflarda bulundu.

Dizdar 9 yıl ilişki yaşadığı Ümit Sayın’dan çocuk aldırdığını söyledi. Ünlü şarkıcı Ümit Sayın’ın ilk ilişkisi olduğunu itiraf etti.

Dizdar, “Fuat Güner’in müzik stüdyosunda çalışırken o da Sezen Aksu vasıtasıyla işe başladı. Onu ilk gördüğümde etkilenmedim ama 1 ay sonra etkilenmeye başladım. Kalp gözümün ve 3. gözümün açık olduğunu biliyorum. Ümit’in şarkı notlarını gizlice okurken bana karşı hislerini öğrendim. Birlikteliğimiz 9 sene sürdü” dedi.

“Ümit’ten hamile kaldın mı?” sorusuna cevap veren ünlü şarkıcı, “Ümit benim gözümü açtığım insan. İlk cinselliği yaşadığım insan ben öpüşerek çocuk olduğunu zannediyordum. Evlenseydik 25 yaşında çocuğumuz olabilirdi. Evlenmediğimiz için çocuğumu aldırmaktan pişmanım. Benden ayrıldıktan sonra intiharı düşünecek kadar kötü olduysan benimle evlenecektin. Bana ‘ben ölüyordum sen neredeydi’ dedi, ben de ona çocuğumuz gitti sen neredeydin dedim. Ben küçük bir kızdım ve yola devam ettim” şeklinde konuştu.