Haber Başlığı

  Bunaltıcı sıcak yoğun günlerden sıkılıp kendinizi serin sulara mı atmak istiyorsunuz? İnanın bu hepimizin ortak isteği. Peki şöyle sakin, tertemiz denizin tadını çıkaracağınız güzel bir tatil nasıl olurdu? O zaman gelin birlikte kaçamak tatil rotalarını keşfedelim.

Ayvalık, Balıkesir

Yapılabilecek en güzel tatil beldelerinden biri olan Ayvalık, Balıkesir’in Ege’ye doğru yol almış bir kısmında bulunuyor. Denizin keyfini sürmek isteyenlere masmavi, tertemiz meşhur Sarımsaklı Plajı demekten başka çaremiz yok.

Gece hayatının canlı olduğu, hem gündüz çarşılarından hem de akşam tezgahlardan sevdiklerinize minik hediyeler alabilirsiniz. Tarihi zeytinyağı ve sabun fabrikasını ziyaret etmeyi unutmayın.

  

Datça, Muğla

Sakinlik, konfor, rahatlık ve tertemiz deniz arayanların gönlünde taht kurmuş, bir daha başka yerde tatil yapmak istemeyeceğiniz, havasıyla suyuyla sizi tatilinizin başından sonuna kadar huzurla dolduracak. Taş evlerini gezmeyi ve koylarını gezmeyi amaan ihmal etmeyin.

   

Eski Foça, İzmir

Tanıdığım bir ablam vardı, her zaman Eski Foça’ya taşınma hayali kurar çok sever, çok överdi Foça’yı.. Şimdilerde hayallerini gerçekleştirmiş bir aile olarak Foça’da yaşıyorlar. Evet kalıyorlar demedim çünkü Foça yaşatır dostlar!

Her detayıyla göz dolduran Foça da mutlaka tekne turu yapın ve İncir Adası, Orak Adası ve Siren Kayalıklarını gidip görün. Siren Kayalıklarında doğal yaşamını süren fokları ziyaret edin.