Haber Başlığı

   Bu güzel akşamları biraz tatlandırıp eğlenceli hale getirmek isteyenleri kutu oyunları ile karşılıyoruz. Hem kalabalık arkadaş gruplarınızla hem de ikili oynayabileceğiniz bir çok oyunla geldiim.

Tabu

Kalabalık arkadaş grupları ya da kalabalık bir aileyseniz bu oyun tam da size göre. Eşlerinizi seçin ve iki gruba ayrılın. Yasaklı kelimeleri söylemeden asıl kelimeyi takım arkadaşınıza anlatınca gelsin puanlarr.

Jenga

İster iki kişi oynayın ister daha fazla ama bu oyun biraz denge ve oldukça sabır gerektiren bir oyun. Tahtalarınızı belirten şekilde dizin ve sırayla nereden isterseniz oradan çekin, aman tahtanıza dikkat edin ufacık bir dikkatsizlik sizi oyun dışı edebilir.

Monopoly

Monopoly çook eskiden beri kutu oyunlarının gözdesi olmuştur. Çeşitli oyun kategorileri ile sevdiklerinizle beraber yaz akşamlarınızı renklendirebilirsiniz.

Tavla

Farklı bir kategoriye giriyor olsa da sevenlerinin vazgeçemediği bir oyundur. Eğer iki kişiyseniz ve bir oyun arıyorsanız oldukça çekişmeli ve eğlenceli bir mücadele sizi bekliyor.

Satranç

İki kişilik bir akıl oyunu, aceleye gelmez ve belki saatler sürebilir ama zihninizi geliştiren bir oyun.