Haber Başlığı

Uranüs 16 Ağustos 2020 tarihinde retro hareketine başlamıştı. 15 Ocak 2021 tarihinde ise Uranüs Boğa burcunda ileri hareketine tekrar başlıyor olacak.

Ani sürprizler ve olaylar gerçekleşebilir

Uranüs’ün Retro hareketinde Boğa burcunun hangi hayat alanımızda olduğuna göre bir şeyleri tekrar değerlendirme, içe dönme sürecini deneyimledik. Uranüs’ün 5 ay kadar süren geri hareketi bizlerin özgür kalmak istediğimiz alanlarda buna ne kadar hazırız, özgürleşmek istediğimiz halde neden kopamıyoruz bunu anlamak üzere bir değerlendirme sürecine imkân sağlamıştı. Şimdi ise bu alanlarda özgürleşme, kopma ve ani sürprizlerin yaşanması durumu söz konusu olacak. Aynı zamanda kişisel horoskoplarımızda Boğa burcunun temsil ettiği alanlarda yaşadığımız aksilikler Uranüs’ün ileri hareketine geçmesiyle birlikte daha da rayına oturacak. Dolayısıyla söz konusu alanlarda ani gelişecek sürprizler ve olaylar her an gerçekleşebilir.

Yükselen burçlara göre etkileri

Yükselen burcumuza göre Uranüs’ün ileri hareketini hangi alanlarda deneyimleyeceğiz?

Yükselen Koçlar

Para, maddi imkanlar, öz değer duygularınızla ilgili alanlarda deneyimliyor olacaksınız.

Yükselen Boğalar

Fiziksel görüntünüz, sağlığınız, kişiliğinizle ilgili tüm alanlarda Uranüs’ün ileri hareketini deneyimliyor olacaksınız.

Yükselen İkizler

Bilinçaltı, gizli kalmış konular, gizli aktiviteler alanlarınızda sürpriz gelişmeler sizleri bekliyor olacak.

Yükselen Yengeçler

Sosyal çevre, arkadaşlar, işten elde edilen kazançlarınızla ilgili bir süredir içe dönük bir sorgulama sürecindeydiniz şimdi ise Uranüs’ün ileri hareketi ile birlikte ani gelişmeler meydana gelebilir.

Yükselen Aslanlar

Sosyal statü, toplum önündeki duruşu, iş, kariyer alanlarınızda bu süreci deneyimleyeceksiniz.

Yükselen Başaklar

Yabancılar ile ilgili işleriniz, uzun seyahatler, yüksek öğretim, eşinizin akrabaları ile ilgili konularda birtakım sürpriz gelişmeleri deneyimliyor olacaksınız.

Yükselen Teraziler

Eşinizden ve başkasından elde edilen kazançlar, ortak paylaşımlarınız, miras konuları alanında sürpriz gelişmelerinizi deneyimliyor olacaksınız.

Yükselen Akrepler

İş, ortak, mücadeleler, davalar, anlaşmalar alanında deneyimleyeceksiniz.

Yükselen Yaylar

Çalışma koşullarınız, sizin adınıza çalışanlar, evcil hayvanlarınız alanında deneyimliyor olacaksınız.

Yükselen Oğlaklar

Çocuklarınız ve aşk hayatınız ile ilgili alanlarınızda Uranüs’ün ileri hareketini deneyimliyor olacaksınız.

Yükselen Kovalar

Aileniz, yuvanız ve babanızla ilgili konularda ani gelişmeler Uranüs’ün ileri hareketine geçmesiyle birlikte deneyimleyebilirsiniz.

Yükselen Balıklar

Kardeşleriniz, yakın çevre ve akrabalarınız, aldığınız eğitimler ve kısa seyahatler alanlarında deneyimliyor olacaksınız.

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylin madamastro

    YouTube

    ceylincelebi@gmail.com