Haber Başlığı

Zamansızlık ve klasik bir zarafet anlayışıyla dikkat çeken “old money” modası, sade ve sofistike tarzıyla öne çıkar.

Bu zarif stil, sadece giyimde değil, aynı zamanda kişisel bakımın her aşamasında da kendini gösterir.

Oldukça etkileyici ve özenle seçilmiş detaylara odaklanan bu akımın bir parçası olarak, tırnak bakımı da büyük bir önem taşır.

“Old money” modasına uygun tırnaklar, sadelikten ödün vermeden zarafeti yansıtan tasarımlarla öne çıkar.

Bu yazıda, old money tarzına uygun tırnak tasarımlarını keşfedecek ve nostaljik bir çekiciliğin modern bir yorumunu nasıl yaratabileceğinizi öğreneceksiniz.

Gelin beraber old money stilinden ayrılmadan deneyeceğiniz tırnaklara bakalım:

Naturel Kısa Tırnaklar 

Bu tarz için en uygun tırnak modelleri kısa ve doğal tırnaklardır. Bakımlı gözüken ve abartıya kaçmayan bu tırnaklar tarzınızın tamamlaycısıdır.

   

İnci Tozunun Sakin Parıltısı

Sade düz tırnak istemeyenler için incinin zarafetinden faydalanmak da güzel bir seçenektir. Burada da önemli olan tırnaklarınızın kısa olmasıdır eğer tırnaklarınız uzun olursa abartıya kaçabilir ve old money tarzınıza zıt düşebilirsiniz.

   

İnce French

French tırnakları temiz gösterir ve olm money tarzına uygundur. Burada dikkat etmeniz gereken tek şey frenchlerinizin beyaz kısmını oldukça ince tutmanız gerektiğidir.

   

Kırmızı Şıklık

Kırmızı parlak olmadığı sürece kullanılması old money tarzına gölge düşürmez. Bordoya kaçan bir kırmızı kadınsı ve seksi şık bir görünüme kavuşmanız için yeterlidir.

.  

Renkli ve Zarif

Kim demiş old money tarzında renk olmaz diye? Burada renklerin aşırı fosforlu ve canlı olmaması gerekir. Eğer üzerine sedefli bir oje ya da inci tozu da eklerseniz müthiş tırnaklarınız olabilir.

   

Modern Şıklık

“Ben kısa tırnak sevmiyorum, uzun tırnak olmazsa olmazımdır.” diyorsanız abartıya kaçmamaya özen gösterin ve nude renklerden uzaklaşmayın.