Haber Başlığı
Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Müjde Uzman, Barış Kılıç, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Feyza Civelek, Doğukan Güngör, Settar Tanrıöğen ve Sibel Taşçıoğlu’nun başrol olduğu dizi Kızılcık Şerbeti, dün akşam yeni bölümüyle ekrandaydı.

Abdullah’ın “Ben Alev’i seviyorum, boşanmak istiyorum” dediği Pembe’nin “Hevesini alıp gelseydin” demesi tepki çekti.

Alev’e aşık olan Abdullah, herkesi içinde eşi Pembe’ye “Ben Alev’i seviyorum, boşanmak istiyorum” dedi. Duydukları karşısında sinir krizi geçiren Pembe, boşanmayı reddetti. Boşanma sürecini konuşmak için eve gelen Abdullah ile konuşan Pembe, şunları söyledi: “Benim bunca emeğimden sonra sen bana bunu mu reva gördün? Bir de çocukların yanında utanmadan boşanmak istiyorum diyorsun. Hem de o Alev için.

Teneşir paklasın seni. Ben seni mutsuz edecek ne yaptım? Seni hayatımın baş köşesine koydum. Derdini dert edindim. Ben senin yüzün gülsün diye her şeye sustum. Ne dediysen itirazsız kabul ettim. Bu yaştan sonra aşık oldum demeler, boşanmaya kalkmalar. Rezillik başka hiçbir şey değil.

Madem gönlün kaydı hevesini alsaydın. Niye dillendiriyorsun sen bunu? Herkes nasıl yapıyorsa, ne yapıyorsa sen de öyle yapsaydın. Boşanmak ne demek? Alev yuva yıkan adi bir kadın. Ben sıkıntı çekmeyeceğim, asıl sıkıntıyı siz çekeceksiniz. Ben senden boşanmayacağım. O kadın hep metres olarak kalacak. Ölürüm de boşanmam. Utanmazlar, adiler… Yaşadığım sürece size huzurlu bir gün yaşatmayacağım. Bende kocamı kaptıracak göz yok”

Pembe’nin sözleri izleyenleri kızdırdı. İzleyenlerin çoğu sosyal medya hesaplarından tepki paylaşımları yaptı.