Haber Başlığı

İlk izlenim oldukça önemli.. Gergin ve stresli olduğunuzda bıraktığınız izlenim iyi olmayacaktır. Çünkü stresliyken kendinizi ifade edemeyebilirsiniz. Ya da stresli boş bulunup söylememeniz gereken şeyleri de söyleyebilirsiniz. Ya da tam tersine stres sizi çok suskun bir insana da dönüştürebilir.

İlk buluşmada stresle başa çıkmanın yolu
  • İlk buluşma için mekan oldukça önemli kasıntı bir mekan değil de, halka açık bir mekan seçin. Çok zorlanıyorsanız da ikinizin de sevdiği ortak bir mühit belirleyip orada mekan bulabilirsiniz.
  • Giyiminize özen göstereceksinizdir eee haliyle en iyi halinizle görmek istersiniz. Ama tarzınızın dışına çıkmamaya özen gösterin. Aksi halde kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Hem sizi kendi sevdiği tarzınızla görmesi de iyi unutmayın giyim tarzınız sizi siz yapan özelliklerden biri..
  • Doğal olun, doğal gözükmediğiniz takdirde kasıntı gözükürsünüz.

Önceden nerede buluştuğunuzu belirleyeceğiniz için oturduğunuz yer ile buluşmaya gideceğiniz yerin ne kadar sürdüğüne önceden bakın. Otobüs ile gideceksiniz, otobüs saatlerine bakın en azından o gün geç kalma stresi de yaşamamış olursunuz.

Ve buluşmanın sonlarına geldikçe kalbinizi, içinizde sesi dinleyin olumluysa ikinci buluşmak için şans verin ama olumsuzsa güzel bir dille bunu dile getirin hayat zaman kaybetmek için oldukça kısa..