Haber Başlığı

Yeni yıl yaklaşırken tüm dünyada hazırlıklar başladı.

Ağaçlar, mumlar, hediyeler hazırlanırken yemek listeleri oluşturdu.

Yeni yıla sevdikleriyle dışarıda girmek isteyen birçok kişi rezervasyonlarını yaptırdı.

Bunun yanı sıra özel günü evinde geçirmek isteyen kişiler için eğlenceli oyunları derledik.

Tombala

Elbette tombala ilk sırada. Gelenekselleşmiş bir oyun olsa da her seferinde zevkli vakitler geçirmemize vesile olan emektar tombalayı anmadan geçemezdik.

Scrabble

Bu oyun ülkemizde fazla yaygın olmasa da, başladıktan sonra bağımlılık yaratabileceğini düşündüğümüz türden bir kelime oyunu.

 Tabu

Zaman içinde popülerlik kazanan Tabu, birçok farklı versiyonuyla kafe ve oyun evlerinin vazgeçilmezleri arasına girdi bile.

Sessiz Sinema

2 kelime? Yerli mi yabancı mı? Sessiz ve etkili bir takım oyunu. Zihninizin film arşivini zorlayacağınız bu oyunla heyecan ve adrenalin dolu dakikalar geçirebilirsiniz.

Ne kadar Tanıyorsun? Oyunu

Bu oyun için kişi sayısına göre boş bir kağıt ve kalem temin etmelisiniz. Her kağıda sizin dışınızda kalan isimleri başlık halinde yazınız. Ardından alt alta olacak şekilde ortak soruları not ediniz.Sorularınız en sevilen renk, en sevilen yemek, en iyi arkadaş, en son okuduğu kitap, başarılı olduğu ders, gitmek istediği şehir ya da konum olabilir. Bu soruları, belirli bir süre içinde arkadaşlarınızı düşünerek yanıtlamanız gerekiyor.