Haber Başlığı

Bakalım ünlü markaların takunya modelleri nasılmış…

Gucci

Gucci’nin bu modeli gerçekten çok hoş gözüküyor. Özellikle taş rengi olması her kombinle uyumu yakalama imkanı sunuyor diyebiliriz. Yüksekliği de gayet ideal gözüküyor. Renkli ve taşlı modellerden ziyade sadelik ve şıklıktan yanaysanız bu tarz takunyalar tam sizlik kızlar!

Gabriella Hearst

Gucci’ye göre bu model biraz klasik duruyor diyebiliriz. Ben kahve tonlarının tabanda duruşunu sevmediğim için bu modeli beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Ama tabii sizin tarzınız sizin zevkiniz. Siyah ve kahve tonları kıyafetlerle kolay kombin yapılabilecek renkler.

Isabel Marant

Turuncu mu? Dişil enerjinin rengi… Tam baharlık cıvıl cıvıl kombinlerin altına gidebilecek bir takunya.

Wandler

Tarz mı? Evet! Duruşuyla modeliyle tarz bir takunya olabilir ancak bu modelin herkese yakışması biraz zor gibi. Özellikle ince bileklilerde pek hoş durmayabilir çünkü arka açıklığı çok fazla. Çırpı bacak gibi gözükmek kimse istemez doğrusu…

Re/Done

Huhu çekilin yoldan vahşi batıdan geliyorlar! Bu takunya aklımda western filmlerindeki kovboyları canlandırdı. Çok tatlı gözüküyor. Sadece her kombine uyacak, giy çık yapılabilecek bir takunya değil. Bu tarz takunyalar genelde alternatif olarak kullanılabilir. Yani uyumlu bir takunyanız varsa bunu da arada değişiklik olsun diye belirli kombinlerle giyebilirsiniz.

Evet kızlar sizin için ünlü markalardan beş takunya modelini inceledim. Sizce en tarz hangisi?