Haber Başlığı

10 Temmuz 2021 tarihinde saat 04:16’da Yengeç burcunun 18 derecesinde bir yeniay meydana geldi. Yeniay anı haritasında 18 derece İkizler burcu yükseliyor.

Yeni enerjilerle birlikte geliyor

Bu, birtakım sonlanmaları anlatan bir derecedir. Yeniaylar genel itibari ile yeni bir takım enerjileri içinde barındırır. Yeniayın Yengeç burcunda meydana geliyor olması ise ailevi bir takım temaları, vatani konuları, besleme ve koruma, yuva kurmak, evlenmek ile ilgili temaları anlatıyor. Plüton’dan karşıt açı alan Ay ve Güneş yeni oluşumların ancak birtakım zorlanmalar ve Plütonik etkilerden sonra meydana geleceğini bizlere gösteriyor. Aynı zamanda zorunlu bir takım derslerde almamız gerekecek olabilir.

Yeniayın bireysel hayatlarınıza etkisini öncelikli olarak biliyorsanız yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

Koç burçları ve yükselen Koç

Sevgili Koçlar, 10 Temmuz tarihinde meydana gelecek yeniay sizleri ev, yuva, aileniz ile ilgili konularda etkiliyor olacak. Bu alanlarda yeni birtakım oluşumlar içine girebilirsiniz. Yeni bir ev alabilirsiniz, evlenebilirsiniz. Ebeveynlerinizin içinde bulunduğu ev ile ilgili ya da ebeveynleriniz ile ilgili yenilikler söz konusu olabilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir husus ise sizler bu yeni oluşumların içerisindeyken aynı zamanda kariyeriniz, üst ve otorite figürleriniz ile ilgili konularda birtakım testlere tabii tutulabilirsiniz. Yaşadığınız kısıtlayıcı durumlar sizleri ev, yuva, aile ilgili konularınızda yeni oluşumları oluşturmaya adeta itebilir. Bunu yapmak zorunda kalabilirsiniz.

 

Boğa burçları ve yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, 10 Temmuz tarihinde Yengeç burcunda meydana gelecek yeniay sizleri kardeşleriniz, yakın çevreniz, akrabalarınız, eğitimleriniz ve iletişim ile ilgili konularda etkiliyor olacak. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Kardeşlerinizin ya da yakın çevre akrabalarınızın, kuzenlerinizin hayatında yeni ve önemli birtakım olaylar meydana gelebilir. Sizler yeni bir seyahate çıkmanız gerekebilir. Ancak burada eşinizin yakın çevresi veya uzak akrabalarınız nedeniyle yaşayacağınız birtakım zorlanmalar, kısıtlayıcı durumlar yaşayabilirsiniz. Yeni bir ticari bir oluşum içine gireceksiniz de hukuksal bazı kısıtlamalar yaşayabilirsiniz.

İkizler burçları ve yükselen İkizler

Sevgili İkizler, 10 Temmuz tarihinde meydana gelecek Yengeç yeniayı sizleri parasal konularda, sahip olduğunuz yetenekleriniz ile ilgili konularda daha fazla etkiliyor olacak. Kazancınızla ilgili yeni birtakım oluşumlar içine girebilirsiniz. Hayatınızda yeni kazanç kapıları aralanabilir. Ödemeleriniz, borçlarınız, krediler, nafaka ve miraslarınız ile ilgili bir konunuz varsa bu konularda bazı zorlayıcı durumlar içerisinde kalmanız sizi kendi kazancınızla ilgili konularda yeni oluşumlar içerisine girmeye yöneltebilir. 

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, 10 Temmuz tarihinde meydana gelecek yeniay sizin burcunuzda meydana geliyor olacak. Haliyle en başta sizler bu yeni ayın etkisinde kalıyor olacaksınız. Bilhassa bireysel konular, fiziksel durumunuz ve sağlığınız ile alakalı konularda yeni oluşumlar içerisine girebilirsiniz. Kişisel olarak yeni birtakım şeylere başlayabilirsiniz. Sağlığınıza yönelik önemli bir adım atabilirsiniz. Tüm bu durumlar yanında elbette Plüton karşıt alanınızda konumlanmış olmasından ve yeniayı etkiliyor olmasından ötürü eş, ikili ilişkiler, ortakları, anlaşma ve davalar ile ilgili alanlarda yaşayacağınız zorlayıcı durumlar sizleri bu kararları almaya itecek olabilir. 

Aslan burçları ve yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, 10 Temmuz tarihinde meydana gelecek yeniay sizleri bilinçaltı ve rüyalarınız ile ilgili konularınızda etkiliyor olacak. Bilinçaltı terapisi, nefes çalışmaları, aile dizimi gibi yeni birtakım eğitimlere başlayabilirsiniz. Aynı zamanda bir hastalığınız varsa şifa bulacağınız yeni bir tedavi yöntemine başlayabilirsiniz. İş hayatınız, yanınızda çalışanlar ya da evcil hayvanlarınız ile ilgili zorlayıcı testlere tabii tutulabilirsiniz. Bu anlamda dikkat etmeniz gerekebilir.

Başak burçları ve yükselen Başak

Sevgili Başaklar, 10 Temmuz tarihinde Yengeç burcunun 18 derecesinde meydana gelecek yeniayı sizler arkadaşlarınız ve sosyal çevre alanlarınızda yaşıyor olacaksınız. Yeni bir arkadaş çevresine girebilir veya işinizle ilgili bir proje başlatabilirsiniz. Ancak bu süreçte çocuklarınız ya da aşk hayatınız ile ilgili birtakım kısıtlayıcı durumlar sizleri yorabilir. Başlatacağınız yeni bir proje ise yaşayacağınız yoğunluk nedeniyle hayattan aldığınız keyif ve hobileriniz kısıtlanabilir. 

Terazi burçları ve yükselen Terazi

Sevgili Teraziler, 10 Temmuz tarihinde meydana gelecek Yengeç yeniayı ile birlikte iş ve kariyer hayatınız etki altında oluyor olacak. Plüton burada ev, yuva, aileniz ile ilgili konularda sizleri zorlayıcı durumlara tabi tutabilir. Bu alanlarda yaşayacağınız kısıtlı durumlar en nihayetinde sizlerin yeni bir iş çevresine girmenize veya kariyer hayatınız ile ilgili yeni kararlar almanıza sebep olacak olabilir. Aynı zamanda yükselen Teraziler bu yeniayın etkisi ile birlikte evlenebilir veyahut evliliğinde sorun yaşayan biriyseniz boşanabilirsiniz. 

Akrep burçları ve yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, 10 Temmuz tarihinde meydana gelecek yeniay yurtdışı ve yabancılarla ilgili önemli ve yeni başlangıçları sizlerin hayatına getirebilir. Yüksek eğitim alanında yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Seyahatlerle ilgili kısıtlayıcı durumlar veya kardeşleriniz ile ilgili sizleri zorlayan, yoran, kısıtlayan durumlar da bu süreçte hayatınızda etkin biçimde kendini gösteriyor olacak.

Yay burçları ve yükselen Yay

Sevgili Yaylar, 10 Temmuz tarihinde Yengeç Burcunda saat 04:16’de meydana gelecek yeniay ile birlikte ödemeleriniz, kredileriniz, varsa ödediğiniz ya da aldığınız nafakalarınız ile ilgili yeni bir oluşum içerisine girebilirsiniz. Yeni bir kredi çekebilirsiniz. Kazancınızla ilgili yaşayacağınız kısıtlayıcı ve zorlayıcı durumlar sizleri bir kredi çekmenize ya da borç almaya yönlendirebilir. Eşinizin ya da ortağınızın geliri ile ilgili yeni birtakım gelişimler meydana gelebilir. Bir sağlık probleminiz varsa bir operasyon geçirmeniz gerekebilir.

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, Yengeç burcunda meydana gelecek yeniayı sizler karşıt alanınızdan alıyor olacaksınız. İkili ilişkileriniz ve eşinizle ilgili konularda yeni başlangıçlar sizleri bekliyor. Plüton’un sizin burcunuzdaki yerleşimi ve yeniay derecesinde tam karşıt açı yapıyor olması bireysel konularda yaşadığınız bazı kısıtlayıcı durumların neticesinde eş alanında yeni oluşumlara sizleri zorlayabilir. Yeni bir anlaşma içerisine de girebilirsiniz. 

Kova burçları ve yükselen Kova

Sevgili Kovalar, 10 Temmuz tarihinde meydana gelecek yeniay çalışma şartlarınız ya da yanınızda çalışanlarınız ile ilgili yeni birtakım süreçlere girebileceğinizi gösteriyor. Hastaneler, kapalı alanlar, arkanızdan dönen işler sizleri bir dizi testlere tabii tutabilir. Bu anlamda kendi sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekir. İş yerinizi değiştirebilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Yeni bir çalışanla çalışmaya devam edebilirsiniz. 

Balık burçları ve yükselen Balık

Sevgili Balıklar, 10 Temmuz tarihinde saat 04:16’de Yengeç burcunun son derecelerinde meydana gelecek yeniayı çocuklarınız ya da aşk hayatınız ile ilgili konularda yaşıyor olacaksınız. Çocuklarınızın hayatında yeni bir süreç başlayabilir. Ne zamandır çocuk sahibi olmak isteyen bir yükselen Balıksanız sizler şimdi bu isteğinize belki de kavuşabilirsiniz zira Yengeç teması aile, bakmak, beslemek temalarını içerisinde barındırır. Aşk hayatınızdaki yeni olaylarda sizleri mutlu edebilir. Ancak Plüton arkadaşlar alanında ve sizleri arkadaşlarınız ile ilgili birtakım zorlayıcı durumlara tabi tutabilir. 

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylin madamastro

    YouTube

    ceylincelebi@gmail.com