Haber Başlığı

Işıl ışl, peri tozu dökülmüş gibi bir görünüme sahip elmas dudak trendi, taze ve göz alıcı etkisiyle kalbimizi kazanyor. Üst dudak çıkıntısına ve alt dudağın ortasına harmanlayacağınız highlighter ya da krem var gibi ışıltılı bir dokunun üzerine parlatıcınızı uygulayarak elde edebileceğiniz bu görünüm yeni favoriniz olabilir.

Koyu renk dudaklardan hoşlananlar ama daha günlük görünümlerden de vazgeçemeyenler için yeni kurtarıcımız cherry-cola dudaklar. Kahve ve kırmızının mükemmel uyumunu sergileyen bu trend için önce sıcak kahve tonlarında bir dudak kalemiyle dudaklarınızı çerçeveleyin ve ürünü keskin bir hat bırakmayacak şekilde dudak içine doğru harmanlayın. Ardından dudaklara kırmızı tonlarda, transparan bir ruj ya da parlatıcı sürün. Voila! İştah açıcı cherry-cola renginiz hazır.

Son sezonun en popüler trendlerinden olan dudak kontürü, 2023 yazında dominant bir dönüş yaptı. Dudak hattınızın üzerinden, biraz da dışarı taşırarak uygulayacağınız kontür veya bronzlaştırıcılarla elde edebileceğiniz bu görünüm, dudakları anında daha dolgun gösteriyor ve keskin hatlardan sıyrılmanızı sağlayarak daha çabasız bir sonuç veriyor.