Haber Başlığı

Polat çifti hakkında her geçen gün yeni bilgiler ortaya çıkıyor. Ünlü şarkıcı Yaşar İpek konuk olduğu programda çiftin kendisiyle ilgili olan bir olayını anlattı.

Ünlü şarkıcı İpek, kendisine sorulan “Dilan Polat’la ilgili ilk dikkatini ne çekti?” sorusuna açıklamalar yaptı.

“Üç senede 50 senelik şirketlerin kazançlarını kazanmış gibi gösterirsen, çok satış yapmış gibi gösterirsen… Ekonomik gerçekler ortadayken bu arabalar, bu paralar, saça takılan dolarlar… Her gün altından bir şey çıkıyor? Dilan Polat’la en son bir eğlence mekanında karşılamıştık. Mahsun Kırmızıgül ile sahneye çıkmıştık. ‘İkinizi birden sünnet düğününde çıkaracağım’ dedi biz sahnedeyken. Biz de Mahsun’la bakıştık! Pazarlık bile yapmıyormuş, öyle bonkörmüş, ne kadar para istersen veriyormuş! Kazanç çok önemli, para nereden geliyor ve nasıl bir emekle geliyor? Ciddi bir emek verince, zor kazanınca insanın para harcarken eli titriyor. Çok büyük aileler bile böyle bir gösterişin içinde değiller.

Ben 16 yaşımdan beri şarkı söylüyorum. O yaştan beri sahnelerdeyim, mücadele veriyorum. Diğer mesleklere göre daha kazançlı bir iş yapıyoruz ama ben böyle bir kazanç görmedim. 41 yaşındayım, hâlâ bu paranın çeyreğini kazanamadım” şeklinde açıklamalarda bulundu.