Haber Başlığı

Zayıflama da en inatçı olan göbek ve çevresindeki yağlar herkesin bildiği gibi erimekte inatçıdır. Özellikle yaz aylarına giriş yapmamızla beraber kadınlar internette sık sık göbek eritme egzersizleri, göbek eritme kürleri ve göbek eritme diyetleri gibi aramalar yapmaktadır. Bu tarz aramalar sonucu çıkan sonuçlar bir hayli zahmetli olabiliyor bu da maalesef kişinin motivasyonunu kırıyor. Bizler sizin için zahmetsiz kolay bir tarifle geldik hanımlar! Sadece üç malzeme ile yağ yakınınız artacak, hızlı kilo vereceksiniz. Nasıl mı? İşte tüm detaylarıyla Yoğurt pul biber kürü…

Yoğurt ve pul biber kürü tarifi

 

Malzemeler:
  • 2 yemek kaşığı limon suyu
  • 5-6 Yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt
  • Tepeleme 2 tatlı kaşığı pul biber
Hazırlanışı:

– Malzemele kısmında bahsedilen 3 temel ürünümüzü kaseye ekleyip güzelce karıştırın. İyice harmanlamayın unutmayın. Pul biberi fazla kullanırsanız midenize zarar verebilir ölçünüze mutlaka dikkat edin.

Uygulama yöntemi:

– Geceleri özellikle uyumadan 1 saat önce pul biberli yoğurt kürünü tüketmenizi öneriyoruz. Bu karışımı yedikten sonra herhangi bir yiyecek tüketmemek çok önemli. İki hafta boyunca tükettikten sonra göbeğinizdeki şişkinlik ve yağların yok olduğunu göreceksiniz.