Haber Başlığı

Yayınladığı döneme damga vuran, Adana’da çekilen Sıfır Bir dizisi ile tanınan ve ardından Kıyma dizisinde de rol alan Ulaş Ünal tutuklandı. En son bir avukatın cüzdanını çaldığı için tutuklanan ve ardından serbest bırakıldığı Ünal bu defa da uyuşturucu madde ile yakalandı.

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu ticaretinin önüne geçmek için torbacı olarak bilinen satıcılara yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Yapılan çalışmalar neticesinde, dijital dizi/film izleme platformunda yayımlanan Sıfır Bir ve Kıyma dizileriyle ünlenen Ulaş Ünal ve yanında bulunan Semih Ç. ile Süleyman Ö.’yü Seyhan ilçesine bağlı Yeşilyuva Mahallesi’nde üzerlerinde uyuşturucu ile yakaladı.

Şüphelilerin aramalarında satışa hazır halde 2 pakette 1.1 gram uyuşturucu madde ve 2 adet sentetik ilaç ele geçirildi. Narkotik ekipleri başka bir mahalleden de uyuşturucu satıcısı olduğu değerlendiren İbrahim El S.’nin üzerinde 6 paket halinde toplam 15.68 gram madde ve 12 adet sentetik ilaç ile yakaladı.

Oyuncu Ulaş Ünal ve diğer kişiler gözaltına alınarak emniyete götürüldü.