Haber Başlığı

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Lucas Torreira, performansı ile taraftarın gönlünde taht kuran bir isim. Yıldız futbolcu, geçtiğimiz sezon fanatik Galatasaraylı olarak bilinen güzel oyuncu Devrim Özkan’la tanışmıştı.

Flört eden ikilinin arası açılmıştı. İddialara göre, Uruguaylı futbolcu Torreira’nın şartlı evlilik teklifiyle sona ermişti. Özkan, Torreira’nın “Oyunculuğu bırak gel seni sultanlar gibi yaşatayım” şeklindeki yaklaşımı karşında şoke olunca, resti çekip ve ilişkiyi sonlandırmıştı.

Yaşananların ardından ikili bir süre ayrı kalsa da yeniden barıştı. Sosyal medyadan da aşklarını duyuran çift, birbirlerini Instagram hesaplarından paylaşmıştı.

İlişkiyi bir süre inkar eden Devrim Özkan, kameralara da, “Her şey göründüğü gibi” diyerek aşkını haykırmıştı. Güzel oyuncuya körkütük aşık olan ve evlenmeyi çok isteyen Torreira, sonunda Özkan’ı ikna etti.

İddialara göre çift, Süper Lig sezonunun bitmesinin ardından nikah masasına oturacak. Çift, İstanbul ve Uruguay olmak üzere iki düğün yapacak.