Haber Başlığı

Mike Reiss, şu anda 32. sezonunda olan ve 34’üncü sezon onaylı alarak şimdiden 2023’te 757 bölüme ulaşmayı garantileyen çizgi dizi Simpsonlar'ın sona erme ihtimali üzerine konuştu. Simpsonlar'ın (The Simpsons) sonsuza kadar sürecek bir dizi olarak kurgulandığına dikkat çeken Reiss, sona dair her girişimin kısa süre içinde dizinin yeniden başlamasıyla, uyarlama dizilerle ve film uyarlamalarıyla sonuçlanacağını söyledi.

“Neden dursunlar ki?”

Reiss, “Simpsonlar tamamen dünyayla, insanlıkla, dünyada olup bitenlerle ve insan olarak yaptıklarımızla ilgili ve bizce diziyi bitirmek, insanların yapabileceklerine ve dünyada gerçekleşebileceklere dair her şeyden bahsettiğimizi söylemek anlamına gelir.” dedi. Saturday Night Live ya da The Daily Show için de aynı durum geçerli olduğunu savunan 61 yaşındaki yapımcı “Güncel olaylardan bahseden her şey devam etmeli çünkü neden dursunlar ki?” dedi.

Mike Reiss, “Dizi sonsuza kadar sürebilir. Sona erse bile, 5 yıl sonra yeniden başlar ya da uyarlama diziler çekilir. Kesinlikle başka bir film de olacak. Gidip bir daha dönme şansımız bile olmadı.” diye konuştu.