Haber Başlığı

Yayınlandığı dönemde popüler dizilerinden olan Sihirli Annem dizisinde hayat verdiği Tuğçe karakteriyle hafızalara kazınan Damla Ersubaşı, Mustafa Can Keser’le 2016 yılında nikah masasına oturmuştu.

Güzel oyuncu Damla Ersubaşı, Keser’den ikinci çocuğuna hamileyken boşanma kararı almıştı. Daha sonra birkaç kez barışan çiftin arasında sular bir türlü durulmuyor.

Mustafa Can Keser’in, eski eşi Damla Ersubaşı’na velayet davası açtığı öğrenildi. Eski eş Mustafa Can Keser, eline ulaşan görüntülerle mahkemeye başvurup, “Eski karım yasaklı madde kullanıyor, velayeti almak istiyorum.” dedi.

Çocuklarının annesinin uyuşturucu kullandığını iddia eden Mustafa Can Keser, çocukların velayetini aldı. Bunun üzerine Damla Ersubaşı sosyal medya hesabından ağlayarak yaptığı açıklamada uyuşturucu kullandığını itiraf etti.

Damla Ersubaşı şunları söyledi; “Şimdi ben bir dönem kışın uyuşturucuya düştüm. Uyuşturucu batağına düştüm. Sonra parayı kumarda ve uyuşturucuda harcadım. Eski kocam çocuklarımın babası Mustafa Can Keser’in ailesinin parasıydı. Sonra ben tabi bunu çeşitli vaatlerle aldım bu parayı. Parayı da tek başıma yedim Mustafa’nın hiçbir alakası yok. Sonra Mustafa beni sürekli bununla tehdit etti. Önce bunu ‘Aileme söylerim, çocukları bana vereceksin’ dedi. Tamam senin pisliğinden yeter ki kurtulayım dedim. ‘Çocuklar sende kalsın’ dedim. Ben çocuklarımı istediğim zaman görürüm dedim. Hepsinin mesajları var. Hepsinin de delillerini sunacağım bundan önce. Çocuklarımı verdim bırakmadı. Tehdidi, pisliği, şiddeti de bitmedi. Parayı da ödüyorum ama ben bu sırada ablasına abisine. Seni magazine rezil edeceğim dedi. Çocuklarımı benden ayırdı ya, istediği her şeyi yapsın” dedi.