Haber Başlığı
Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizi yağı saç diplerine derinlemesine nüfuz ederek saçların beslenmesine yardımcı oluyor. Saçları kökten uca güçlendirir ve dökülmeyi durdurur. Hindistan cevizi yağı vitamin ve mineral bakımından çok zengindir. Saçların kurumasını ve yıpranmasını da engeller.

Hint Yağı

Hint yağı saç uzamasına destek olan yüksek risinoleik asit içeriği ile bilinir. Saç diplerine masaj yaparak sürüldüğünde saç köklerini besler ve saçların hızlı bir şekilde büyümesine yardımcı olur.

Argan Yağı

Argan yağı, argan ağacının çekirdeklerinden elde edilir ve antioksidanlar, E vitamini ve esansiyel yağ asitleri açısından zengindir.

Saç derisini çok güçlü bir şekilde nemlendirir. Saç diplerindeki iltihabı azaltmaya yardımcı olur. Saçlar hızlı ve güçlü bir şekilde uzar. Argan yağı ayrıca düzenli kullanımda saç dökülmesini de durdurur.

Biberiye Yağı

Biberiye yağı saç dökülmesini durdurmak için yüzyıllardır kullanılıyor. Biberiye yağ saç diplerine masaj yaparak sürüldüğünde kan dolaşımını hızlandırıyor. Saç köklerini uyararak potansiyel saç dökülmesini durduruyor.

Jojoba Yağı

Jojoba yağı, saç derisi tarafından üretilen doğal sebuma benzer bir bileşime sahiptir. Saç derisinin yağ üretimini dengelemeye yardımcı olur. Saç köklerini besler ve sağlıklı saç uzamasına yardımcı olur.