Haber Başlığı

İstanbul’un en güzel yerlerinden biri olan Büyük Ada her yeriyle gitmeye, görmeye, gezmeye değer. Her mevsimde ayrı güzel olan Büyük ada, özellikle yazın bir başka atmosfere sahip oluyor. O zaman Büyük Adaya gittiğinizde mutlaka yapmanız gerekenleri listenize eklemeyi unutmayın.

AYA YORGİ TEPESİ

Çıkması ne kadar meziyet gerektirse de sonunda inanılmaz bir manzara sizi bekliyor olacak. Kiliseyi ziyaret ettikten sonra, manzaranın keyfini çıkarmayı unutmayın. Çayınızı, kahvenizi denize karşı yudumlayacağınız tepede güzel bir seyir keyfi sizleri bekliyor. Anı biriktirmek önemli ama aman dikkat fotoğraf çekilirken anın tadını çıkarmayı unutmayın!

 

ADA DONDURMASI

Mutlaka denemeniz gerekenler listesine adanın süslü dondurmalarını eklemelisiniz. Enfes lezzeti, göz dolduran görüntüsü ve renkleri tatmaya değer. Yazın içinizi ferahlatacak, renkleri ve süslemesiyle gözlerinizi dolduracak bu dondurmayı yemeden adadan dönmeyin derim.

   

BİSİKLET TURU

Bisiklet tursuz asla dönmemenizi öneririm. Adanın yolları hep yokuşlu olduğunu hatırlatayım ama yine de kısa bir bisiklet turundan zarar gelmez diyebilirim. Sepetinize yiyeceklerinizi atın ve adadın keşfedilmemiş güzelliklerini bisiklet ile görün!