Haber Başlığı

Yaklaşan yaz tatilini hissediyoruz, bakalım karneler nasıl gelecek merakla bekliyoruz. Peki miniklere karne hediyesi düşündük mü? Eve ilk defa karne getiren minik ellere, son karnesini alan gençlere küçük bir hediye.. Hiç fena olmazdı bence. O zaman minik karne hediyesi önerileri için buyurun bakalım..

Kitap kurtları için istediği bir kitabı yada kitap serisini alırsanız, yazı çok daha güzel geçireceği bir meşgale hediye etmiş olursunuz.

Müzik becerilerini geliştirmelerini istiyorsanız belki bir elektrogitar, keman, ritim davul benzeri müzik aletleri alabilirsiniz.

Peki güzel hem sevimli hem şık, belki küçük bileklerin ilki olacak bir saate ne dersiniz? Saat takma alışkanlığına küçük yaşta başlayabilir, saat okumalarını kolaylaştırabilirsiniz.

Bu teknoloji çağında, telefondan tabletten başını kaldırmayan yavruları artık biraz uzaklaştırmak benim tercihim. Keşke bu kadar erken yaşta öğrenmemiş olsalar tabii ama.. O halde Scrabble, Monopoly, Tabu benzeri zeka oyunları alıp ailecek oynayacağınız bir ortam yaratabilirsiniz.

Yediden yetmişe hepimizin gözbebeği güzel bir bisiklete hangi çocuk hayır diyebilir? Bisiklet, kaykay, paten hepsi birbirinden eğlenceli. Çocuklarınız yazı bomba gibi geçirecek.

Hatıra olarak da saklayabilecekleri bir aksesuar olabilir, kolye, küpe, zarif bir bileklik tercih edebilirsiniz.