Haber Başlığı
Yulaf bowl

Hem sağlıklı hem pratik üstelik çokta lezzetli! İhtiyacınız olanlar; muz, badem, bal, chia tohumu, tarçın, yulaf ve süt. Bu malzemelerin hepsini karıştırın ve geceden buz dolabına atın. İsterseniz yulafı pişirebilir ya da çiğ olarak da kullanabilirsiniz. Bu besin molalarda tatlı ve açlık ihtiyacınızı karşılayacak ve sizi çok mutlu edecek.

Domatesli ekmek

Bu pratik tarifi yapmak için ihtiyacınız olanlar; domates, tuz karabiber, fesleğen, kepekli ekmek. Kepekli ekmeğinizi fırına atıp biraz kurumaya yakın çıkarın. Labneyi ekmeğinize sürün ardından yuvarlak şeklinde kestiğiniz domatesi üzerine yerleştirin. Üzerine tuz, karabiber ve fesleğen de eklediniz mi işlem tamam.

Sağlıklı müsli

Bu sağlıklı müsli için ihtiyacınız olan malzemeler; Yulaf ezmesi, yoğurt, ceviz, fındık, kuru üzüm ve ahududu(tercihe göre başka bir meyve de olabilir) Yulafı bir gece boyunca küçük bir kabın içerisine içerisine su ekleyip buzdolabında bekletin. Sabah kullanacağınız meyveleri yıkayın ve bütün malzemeleri yiyeceğiniz kaba ekleyin. Bu taze ve leziz tarife bayılacaksınız.