Haber Başlığı
Bol kesim kumaş pantolonlar

Jean giymekten bıkanlar için bu sıcak havalarda rahatça giyebileceğiniz bol kumaş pantolonlar güzel bir seçim. Üstüne bir de blazer ceket giydiniz mi mükemmel! Çünkü bu tarz pantolonları blazer ceketle kombinleyerek şık bir hale getirmeniz mümkün. Nasıl mı? İşte böyle.

Bu tarz ofis kombinleri bu sıralar her yerde. E bu insanların hepsi işe mi gidiyor derseniz, cevabımız hayır. Blazer ceket ve bol kesim kumaş pantolon kombinleri bu sezon günlük kombinler için vazgeçilmezler arasında yerini aldı. Hem tiril tiril hem de spor ve şık.

Renkli aksesuarlar

Eğer sade bir kombin yaptıysanız dikkat çekici parçalarla kombininize renk ve canlılık katın! Örneğin pembe, sarı, turuncu gibi canlı renk olan çantalar takabilirsiniz. Ya da büyük küpeler kullanarak kombininizi dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

Takımlar

Alt üst aynı renkte olan takımlar bahar kombinleri için güzel bir seçim olabilir. Bu tarz kombinler hem uyumlu hem de tarz gözüküyor.

Farklı renkleri aynı anda kullanın

Baharda renkli giyinmeyeceksiniz de ne zaman giyineceksiniz? Farklı renk canlı parçaları aynı anda kullanın. Canlı renk desenleri bir arada kullanmak moda dünyasının yükselen trendleri arasında.