Haber Başlığı

Mars gezegeni 23 Nisan günü saat 15:06’da Yengeç burcuna geçiş yapıyor olacak. 11 Haziran 2021 tarihine kadar da burada ilerleyecek. Mars agresyon ve savaş gezegeni olarak Koç ve Akrep burcunun yöneticisidir. Yengeç burcunda ise sahip olduğu harekete geçme ve atılım kabiliyetini çok kolay ortaya koyamayacaktır. Eylemlerini adeta bir yengeç gibi yan yan yürüyerek, direkt olmadan ortaya koyacaktır.

Kolay agresifleşebiliriz

Bizler bu süreç içerisinde en yoğun mücadelemizi ve çabamızı daha çok ailevi konular, yuvamız, elimizdekileri korumak üzerine veriyor olacağız. Ailevi ve vatani konularda çok daha hassas ve savunmacı bir yapıda olabiliriz. Kolay agresifleşebiliriz ancak bunu karşı tarafa direkt şekilde belli etmek yerine daha farklı şekillerde belli edebiliriz. İnatçılık çok çalıştırabiliriz. Sahip olduklarımızı korumak adına hareket edeceğiz. Bunlar bilhassa ailevi konular veya ev konuları olacaktır. Bilhassa güvenlik alanlarımızı tehdit edebilecek her türlü unsura karşı çok saldırgan olabiliriz. Bununla birlikte sadece sahip olduğumuz ev, yuva konularına karşı değil hayatımızdaki insanlara, sevdiklerimize karşıda da çok korumacı ve sahiplenici olabiliriz.

Mars’ın Yengeç burcundaki seyahatinden kimler hangi alanlarda etkilenecek?

Koç ve yükselen Koç burçları, sizler ev, yuva, aile, ebeveynlerinizle alakalı konularınızda önemli etkiler alıyor olacaksınız.

Boğa ve yükselen Boğa burçları, yakın çevre, kardeşler, eğitim, iletişim alanlarıyla alakalı etkileneceksiniz.

İkizler ve yükselen İkizler burçları,  parasal koşullar, maddi imkanlar, sahip olunan yetenekleriniz etki altında olacak.

Yengeç ve yükselen Yengeç burçları,  fiziksel görünüm, sağlık, bireysel hedefler ile ilgili konularınızda önemli etkiler alıyor olacaksınız.

Aslan ve yükselen Aslan burçları, bilinçaltı konuları, rüyalar, hastane ve hapishane ile ilgili durumları ile ilgili konularınızda önemli etkiler alıyor olacaksınız.

Başak burçları ve yükselen Başaklar, sizler sosyal çevre, arkadaşlar, işten gelen kazançlarınız etki altında olacak.

Terazi ve yükselen Terazi, sizler iş, meslek, kariyer, sosyal statü ile ilgili konularınızda önemli etkiler alıyor olacaksınız.

Akrep ve yükselen Akrep, sizler yurtdışı, yabancılar, hukuksal süreçler, yüksek eğitim ve eşinizin yakın akrabaları ile ilgili konularınızda önemli etkiler alıyor olacaksınız.

Yay burçları ve yükselen Yay, kredi, borçlar, ortak paylaşımlar, eşin parası, nafaka ve miras ile ilgili konularda önemli etkiler alıyor olacaksınız.

Oğlak ve yükselen Oğlak burçları, sizler karşıt alandan yani eş, ortak, sözleşmeler, davalar ile ilgili konularınızda önemli etkiler alıyor olacaksınız. Aynı zamanda kazalara da açık olabilirsiniz. Temkinli olmanızı tavsiye ederim.

Kova burçları ve yükselen Kovalar, çalışma alanları, iş ve çalışma koşulları, hastalıklar, evcil hayvanlarınız varsa onlarla ilgili konularınızda önemli etkiler alıyor olacaksınız.

Balık ve yükselen Balıklar, aşk hayatı ve çocuklar, keyif aldığınız aktiviteleriniz ile ilgili konularda etkiler alabilirsiniz.

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylin madamastro

    YouTube

    ceylincelebi@gmail.com