Haber Başlığı

Çantanızda taşıyacağınız makyaj malzemelerinin etkili ve hızlı sonuçlar verecek şekilde şeçilmesi önemli. Çünkü hem size ağırlık yapmayacak hem de dışarı pratik bir şekilde makyajınızı yapabilecek yada makyajınızı tazeleyebileceksiniz.

Göz kalemi

Zor durumların en büyük kurtarıcısı tabi ki göz kalemleri. Her an yanınızda taşınmanız gereken bir ürün. Çünkü hem kullanımı koy hem de ağırlık yapmaz. Göz kaleminizle güzel bakışlara anında sahip olabilirsiniz.

BB Krem

Kusursuz bir makyajın sırrı eşit bir cilt tonudur. Cilt tonunuzu eşitlemek için fondöten yada kapatıcılardan vazgeçip BB kremlerden yardım alabiliriniz. Cildinize ağırlıkta yapamayacaktır. Aynı zaman küçük kusurlarınızı da kapatacaktır. Bu yüzden çantanızda BB kremlere yer verebilirsiniz.

Rimel

Etkili ve etkili bakışlar dolgun görünen kirpiklerinizden geçer. Bunun içinde rimellerden yardım alırız. Daha uzun ve dolgun görüne  kirpikler için rimelinizi yanınızdan ayırmayın. Makyaj çantanızda hiç bir ürün olmasa bile muhakkak rimel mutlaka olsun.

Ruj

Makyajınızı renklendirmenin ve daha çekici hale getirmenin yolu şüphesiz ki rujunuzdur. Rujsuz bir makyaj eksiklik hissettir. Makyaj çantanızda tabi ki her renk ruja yer veremezsiniz. Bu sebeple nude renkleri yanınızda taşımanız her makyaj uyum sağlayacaktır.