Haber Başlığı

Demet Akalın’ın boşandığı eşi Okan Kurt ve ailesine ait nakliyat şirketleri için mahkeme, iflas kararı verdi. İflasına karar verilen iki şirketin borcu 500 milyon lirayı aşıyor. Kararla birlikte şirket için tasfiye süreci de başlamış oldu.

Petek Dinçöz, 8 yıllık eşi Serkan Kodaloğlu’dan boşanıyor. İrfan Aslan adında bir de oğulları olan çift 8 yıllık evliliklerinin bitirme kararını sosyal medya hesabından duyurdu.

Nusret Gökçe’nin hayatı film oluyor. Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapacak olan Disney Plus, belgeseli çekmek için harekete geçti. Yarı belgesel yarı film tarzında projeyi bir Türk değil, ünlü bir Amerika yönetmen çekecek.

Ocak ayında Hadise’ye evlenme teklifi eden Mehmet Dinçerler, bu akşam ailesiyle birlikte kız istemeye gidecek. Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz’ün bu tören için bir süre önce Belçika’dan İstanbul’a geldiği öğrenildi.

Sanatçı İzzet Yıldızhan, önceki gün Etilerde görüntülendi. Bu sıralar Gülşen’in kucak dansına bomba yorumlarıyla gündeme gelen Yıldızhan “Sanatçı oturduğu yeri bilmeli . Valla çok tehlikeli sorular soruyorsunuz. Konu yine başka yerlere gidecek. Gerçekten herkes durduğu yeri bilmeli. Size cevap veriyorum yine sıkıntı olmaz umarım. Geçen seferde ‘Sahne adabı’ dedim. Bu kendi fikrimdi. Sonra beni bir topa tuttular. Sonra Türkiye arkamda oldu. Şimdi bakıyorum da bana sallayan şarkıcılar ve yorumcular beni haklı buldular.” Dedi.

Televizyon dizisinde, “Çaycı Hüseyin” karakteriyle tanıdığımız Alparslan Özmol ‘mavi tik’ vaadiyle dolandırıldı! Özmol sosyal medya hesabına ‘mavi tık’ alabilmek için bin TL verdi. Daha sonra hesabının çalındığını söyleyen kişi, hesabını geri alabilmesi için Alparslan Özmol’dan 2 bin 500 TL daha istedi. Yargı yoluna başvuran Özmol’un dava süreci devam ediyor.