Haber Başlığı

Cilt nemlendiricisi seçiminde kuru, yağlı, karma veya normal cilt tipine dikkat edildiği kadar gözenek görünümü, ince çizgiler, nemsizlik, leke görünümü ve cilt dengesi ya da yaş alma endişeleri de önemlidir.

L’Occitane’da doğal içeriklerle zenginleşmiş tüm cilt tiplerine ve cilt endişelerine uygun nemlendirici kremler ile cilt bakım rutininizi kaliteli hale getirin.

Immortelle Divine Nemlendirici Krem – Immortelle Divine Cream

Uzman Yaşlanma Karşıtı Ödüllü Cilt Bakımı

6 patenti ile Divine Nemlendirici Krem, yaşlanma karşıtı özelliği ile cildinizin gençliğini ve parlaklığını canlandırmaya yardımcı olan eksiksiz bir gençlik bakımı sunar. Ustalıkla harmanlanmış 4 öz ile güçlendirilmiştir.

1. Ölmezotu Süper Özü – Retinole alternatif olarak sunulan doğal içerik; cildi nazikçe korur.

2. Ölmezotu Esansiyel Yağı – E vitamininden 2 kadar daha güçlü doğal antioksidan, cildi dış etkilerden korur.

3. Su ve Yağ Bazlı Ölmezotu özleri olarak bilinen yağ asitleri ve polifenollerle zenginleştirilmiştir.

Divine Nemlendirici Krem, 28 günlük düzenli kullanımı sonrasında ciltte kırışıklıklarda rahatlama görülür, cilt sıkılaşır, yüz ovalininin daha belirgin görünmesine yardımcı olur. Cildin daha yoğun ve daha dolgun görünüm kazanmasına yardımcıdır. Daha canlı ve ışıltılıdır.

Immortelle Precious Nemlendirici Krem – Immortelle Precious Cream

İlk Yaşlanma Belirtileri ve İnce Çizgi Bakımı

Immortelle serimizin en sevilenlerinden Precious Krem, ölmez otu ve hyaluronik asit içeriği ile  ilk çizgi kırışıklıkları ile savaşıyor, cildin kendini yenileme özelliğini hızlandırıyor ve gün boyu maruz kaldığımız çevresel faktörlere karşı cildin korunmasına yardımcı oluyor.

Zengin içeriği sayesinde krem ciltte hızla emiliyor ve yapışkan bir his bırakmıyor. İçeriğindeki yaşlanma karşıtı ve antioksidan görevi gören ölmez otu ile yaşlanma karşıtı bakım sunuyor. Cilt bakımında en sevilen içeriklerden hyaluronik asit sayesinde cildi dolgunlaştırıyor ve nemlendiriyor.

28 gün kullanımın ardından:

– İnce çizgileri görünümünün azalmasına yardımcı olur

– Cildi yoğun bir şekilde nemlendirir

– Cildi gün boyu maruz kaldığı dış etkenlere göre korur.

Peony/Şakayık Kusursuzlaştırıcı Krem – Peony Perfecting Cream

Kusursuzlaştıran & Gözenek Görünümü Bakımı

Pivoine Perfecting Nemlendirici Krem, içeriğindeki şakayık özleri sayesinde cildi kusursuzlaştırır. Tüm cilt tiplerine uygun bu nemlendirici krem, cildi pürüzsüz ve kadifemsi bir hisse kavuşturur. Gözenek sıkılaştırıcı yapısıyla ciltteki gözenek görünümünü azaltır, ince çizgi ve cilt kusurlarını iyileştirir.

Cilt dokusu iyileştirici özelliği ile cilt daha parlak ve ışıltılı görünür. Cilde gece ve gündüz kullanımında yoğun bir nem hissi sağlar.

Peony Şakayık Matlaştırıcı Krem

Karma ve Yağlı Ciltler & Matlaştırıcı Görünüm

Karma ve yağlıya dönük ciltler için üretilmiş olan Peony Şakayık Matlaştırıcı Krem, losyon yapısıyla cildi matlaştırır ve kusursuzlaştırır. Cilt rahatlar ve anında nemlenir. Gözeneklerin daha az görünür olmasına yardımcı olur, cildi sebum fazlasından kurtarır. Cilt gün boyu taze ve aydınlık bir görünüme kavuşur.

Shea Karma Ciltler için Nemlendirici – Shea Light Comforting Cream

Karma ve Normal Ciltler için Nemlendirici Krem

Cildiniz çok kuru değilse ve günlük nemlendirici arayışındaysanız Shea Light Nemlendirici Krem tam sizin arayışınıza uygun. Rahatlatıcı özelliği ve içeriğindeki %98 oranındaki doğal kaynaklı formülasyonu ile cildi hafifçe nemlendirir ve anında rahatlık hissi verir. Mevsimsel değişiklikler ve çevre faktörlerine karşı cildi korur ve besler.

Shea Nemlendirici Krem – Shea Ultra Rich Comforting Cream

Kuru ve Çok Kuru Ciltler için Nemlendirici Krem

Kuru ciltler için üretilmiş günlük nemlendirici krem Shea Rich Comforting, yoğun dokusu ve %25 oranındaki shea içeriği ile cildi anında besler. Cildi uzun süre boyunca nemlendirir, yumuşatır ve kurumadan kaynaklı gerginlik hissini yok eder. Gün boyu maruz kalınan çevresel faktörlerin ciltte oluşturduğu etkilerden cildi korur ve gün boyu rahat bir cilt vaad eder.

Aqua Reotier Yoğun Nemlendirici Jel & Krem – Aqua Reotier Ultra Quenching Gel & Cream

Nemsiz Cilt Endişesine Yönelik Su Bazlı Krem ve Jel

Hem jel hem krem yapılı iki farklı opsiyonu ile Aqua nemlendirici serimiz, cildi anında nemlendirir ve içeriğindeki kalsiyum ve hyaluronik asit sayesinde cildin nem bariyerini korur, uzun süre nemli kalmasını sağlar. Uygulandığı anda ciltte anında bir ferahlık ve rahatlık verir. Cildi tazeler ve gözle görülür bir şekilde dolgunlaştırır. Gün boyu adeta bir mıknatıs gibi nemi cilde hapseder.

Reine Blanche Aydınlatıcı Krem – Reine Blanche Illuminating Cream

Leke Görünümü Endişesine Yönelik

Aydınlatıcı ve leke görünümü azaltan Reine Blanche serimizin nemlendirici kremi, içeriğindeki C vitamini ve doğal bitki kompleksi sayesinde ciltte aydınlatıcı bir etki sağlar. Cilt tonunu dengeler ve nemlendirir. İçeriğindeki salisilik asit epidermisi yeniler ve ciltteki ışıltıyı arttırırken, meyan kökü cildi sakinleştirir, cildin kızarmasını engeller ve melanin oluşumunun önüne geçer. Cildin parlaklığını arttıran çin takkesi de formülasyondaki doğal bitki kompeksi içeriğinden biridir. Daha kuru ciltler ise Reine Blanche Kremi’in Yoğun Aydınlatıcı Krem’ini tercih edebilirler.

Cade Canlandırıcı Cilt Kremi – Cade Revitalizing Cream

Erkek Cildine Özel Nemlendirici Krem

Erkeklerin cildi ve cilt ihtiyaçları kadınların cilt yapısından farklılık gösterir. Erkek cildinin gözenekleri daha büyük, cildin sebum üretimi daha yoğundur. Bu nedenle erkek cildine özel üretilmiş olan Cade Canlandırıcı Cilt Kremi, cildi besler ve yatıştırır. İçeriğindeki ardıç ve kayın ağacı esansiyel yağı ile cildin daha sıkı görünmesine yardımcı olur.

Tüm nemlendirici kremlerimiz ve SPF özellikli cilt bakım ürünlerini keşfetmek için web sitemizi veya L’Occitane mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Size en uygun nemlendiriciyi bulamıyorsanız en yakın L’Occitane mağazasına gelerek cilt analizi yaptırabilir ve cilt bakım rutininiz için ihtiyaçlarınızı güzellik uzmanlarımızla dilediğiniz zaman danışabilirsiniz.