Haber Başlığı

Tasarımlarında hikayeleri, kültürleri ve gelenekleri harmanlayarak günümüz sokak modasına yön vermeye devam ediyor. Les Benjamins Kadın koleksiyonu Baş Tasarımcısı Lamia AlOtaishan Aydın’ın öncülüğünde, parfüm sektörüne geçme kararı hem Lamia AlOtaishan Aydın, hem de markanın kurucusu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın için de uzun zamadır kurdukları bir hayaldi, bu aynı zamanda hayal her ikisinin de parfüm ve kokuya olan tutkusunun da bir kanıtı niteliğini taşıyor. Lamia AlOtaishan Aydın, “Hem ben hem Bünyamin, ikimiz de, bazen beş farklı naturel yağ esansını, parfüm ve oud kokularını karıştırarak kendi özel, kişisel kokularımızı yaratırdık ve bunu zamanla geliştirdik. Parfüm ve kokulara olan ilgimizi Les Benjamins'e aşılamak ve marka için yeni bir koku dili küratörlüğünü yapmak bir rüyaydı.” dedi.

On ayrı ud parfümünün birleşiminden elde edilen yeni unisex Les Benjamins Notes of Nostalgia Fragrance serisi, Les Benjamins’in kültürel kod ve sembolleri ile şimdi de koku notalarının birlikteliğini ve bunun doğrultusunda da Doğu ve Batı arasında köprü oluşturma yönündeki uzun soluklu misyonunun bir devamı olarak hizmet ediyor.

Les Benjamins Notes of Nostalgia Fragrance serisi nerelerde satışta

Les Benjamins Nişantaşı Flagship, Akasya AVM mağazalarında ve https://lesbenjamins.com/collections/fragrances ‘da satışta.