Haber Başlığı

Uzun süredir Koç burcunda seyahat etmekte olan savaş ve agresyon gezegeni Mars 7 Ocak 2021 tarihi itibari ile birlikte Boğa burcuna geçiş yapacak. 4 Mart 2021’e kadar da Mars Boğa burcunda ilerlemeye devam edecek. Aktif ve savaşçı doğasıyla tanınan Mars gezegeni sabit ve maddi kaynakları öncelikleyen bir burç olan Boğa burcuna geçmesi ile birlikte bizler nasıl bir tavırda hareket edeceğiz ve kendimizi nasıl ortaya koyacağız?

Saldırgan olabiliriz

Mars 28 Haziran tarihinden bu yana yöneticisi olduğu Koç burcunda hareket ediyordu. Ve buradaki seyahati esnasında bizler daha atak, daha aktif ve hızlı hareket ediyorduk. Mars 7 Ocak tarihi itibari ile ise sabitliği, inatçılığı ve rahatına düşkünlüğüyle bilinen Boğa burcuna geçmesi ile birlikte bizlerde uzun süredir dur durak bilmeden süren koşturmalarımızı azaltacağız. Yaklaşık 6 aydır süregelen hareket enerjimizi düşüreceğiz ve daha sakin, daha oturduğumuz yerden iş bitirir hale geleceğiz.

Parasal konular daha fazla önem kazanacak. Maddi konularda gerginlikler de elbette yaşanabilir zira Mars savaş gezegenidir demiştik. Boğa burcunda en çok maddi konuları öncelikleyen ve gerekirse maddi kaynaklarımızı korumak adına mücadele vermeye başlayacağız. Mars’ın Boğa burcundaki seyahati esnasında parasal kaynaklarımızı, güvenlik alanımızı tehdit edebilecek her türlü unsura karşı çok saldırgan olabiliriz. Bununla birlikte sadece sahip olduğumuz maddi varlıklara karşı değil hayatımızdaki insanlara, sevdiklerimize karşıda çok korumacı ve sahiplenici olabiliriz. Onlardan fazla bize dönük olmasını bekleyebiliriz ve bu anlamda karşımızdakileri de bunaltabiliriz. Buna bu süreçte çok daha fazla dikkat etmemizde yarar var.

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylin

    YouTube

    ceylincelebi@gmail.com