Haber Başlığı

Kısa saç cesur bir karardır. Ama adım atmaya cesaret ederseniz, harika kesimler ve havadar saç modelleri ile ödüllendirileceksiniz. Kısa saç modelleri genç, taze ve dinamik görünür . Ayrıca saç kendi ağırlığı ile aşağı çekilmez. Böylece, kısa saç kesimi saçınızda çok fazla hacim ve dolgunluk yaratır. Fazla çaba harcamadan. Genel olarak kısa saç, bakım ve şekillendirme açısından oldukça karmaşıktır . Özellikle sabahları banyoda hızlı olmanız gerektiğinde kısa saçlarınızı çok seveceksiniz.

Kısa saçlar için en güzel 3 saç modeli1.Pixie Kesim

Peri kesimini seviyoruz ! Zamansız kısa saç modeli, 20 yaşındaki bir kişide 70 yaşındaki bir kişi kadar iyi görünüyor ve kafanızda harika görünüyor. Saç modeli çoğunlukla farklı saç uzunluklarıyla oynuyor: Başın arkasındaki ve yanlardaki saçlar oldukça kısa tutulurken, başın üstünde biraz daha uzun olabilir. Modaya uygun saç modeli çok az özen gerektirir ve sadece 3 dakikada şekillendirilebilir. Tavsiyemiz : Göz alıcı renk ve şekillerdeki büyük küpeler özellikle peri kesimiyle harika görünür ve görünümünüze ekstra bir şey katar.

2. Bixie kesim

Evet, doğru duydunuz – periye ek olarak, sözde bixie kesimi şu anda moda. Peri ve bob karışımı bize de bunu yaptı! Kısa saçlar için trend saç modeli bir periden daha uzun ama tipik bob saç modellerinden daha kısa. Boyun bölgesinde düzgün bir şekilde katmanlı bir bixie, size biraz vahşi ve karışık bir yele verir. Saç spreyi veya köpük ile bixie’nize ekstra tutuş ve hacim kazandırabilirsiniz .

 3-Kısa bob

Kısa saçlarınızın göz alıcı olması garanti! Kısa bobun asla modası geçmemesi sebepsiz değildir . Bu saç modeli ile saçlarınız yaklaşık çene boyunda kesilir. Saçaklı versiyon ile kuaför ayrıca hacim ve dinamikler sağlayan birkaç katman ekler. Saçın uçları elmacık kemiklerinizi okşayarak yüz hatlarınızı parlatacaktır.