Haber Başlığı

0-3 yaş arasındaki erkek ve kız bebekleriniz için her çeşit model ve renk seçenekleriyle Yoyo Junior, bebek patikleri alanında birçok alternatifi bünyesinde barındırır. Bebeklerinizin hem rengarenk, birbirinden tatlı modellerdeki patikler ile mutlu olmaları, hem de konforlu ve rahat hissetmeleri için Yoyo Junior patik tasarımında çok özenli çalışır. Özellikle ilk adımlarını atmak üzere olan bebekleriniz için doğru ayakkabı veya patik seçimi bebeğinizin gelişimi açısından çok önemlidir. Bebeğiniz ilk adımlarını atarken, hem yere güvenle basmalıdır hem de patiğin ayağından çıkma ihtimali olmadan ayağını da sıkmayacak bir modelde olmalıdır. Bu sebeple Yoyo Junior bebeğinizin ayağından çıkmayacak bantlı patikler üretir ve aynı zamanda bebeğinizin ayağını da sıkmayacak geniş bir yapıya sahip olur.

İlk Adım Patikleri, Konfor ve Şıklık

İlk adımlarını atmak üzere olan 12-18 ay arasındaki bebekleriniz için doğru tercih yapmak önemlidir. Bebekler kendilerini güvende hissettikleri sürece ilk adımlarını atmak konusunda çok daha başarılı olacaktır. Bu sebeple %100 deri ve el emeği ürünleriyle Yoyo Junior, bebeklerinize kaymaz taban bebek patiği üretir. Kaymaz tabana sahip olan bu bebek patikleri sayesinde bebekleriniz ilk adımları esnasında çok daha güvenli, çok daha emin adımlar atacaktır. Yoyo Junior bebek patikleri, aynı zamanda henüz yürümeye başlayacak kadar büyük olmayan bebekler içinde avantajlıdır. Bebekleriniz deri tasarım sayesinde terletmeyen, aynı zamanda sıcak tutan patikleri içerisinde çok daha rahat hissedecektir.

Bebek Ayak Yapısının Numara Seçiminde Etkisi

Genel olarak her insan farklı bir anatomik yapıya sahiptir. Bu sebeple bebekleriniz diğer bebeklere oranla farklı bir şekilde gelişim gösterebilir. Örneğin başka bir bebeğin ayakları 12 aylıkken daha tombul ve geniş iken sizin bebeğinizin daha ince ve daha uzun ayak yapısı olabilir. Bu sebeple bebek ayakkabı numaraları değişkenlik gösterir. Doğru numarayı bulmanın en iyi yolu bebeklerinizin ayak topuklarından baş parmaklarına kadar olan kısmı ölçmek ve ayak yapılarına uygun bir patik tercih etmektir. Yoyo Junior, tasarladığı patikler ile her bebek ayak yapısına uygun seçenekler sunar!