Haber Başlığı
Yargı her yerde

Kanal D’de başrollerini Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı Yargı’nın ünü kısa sürede Türkiye sınırlarını aştı. Porto Riko, Amerika, İspanya, Şili, İsrail, Kıbrıs, Romanya ve Gürcistan’da büyük ilgi gören dizi şimdi de Yunanistan’da yayınlanmaya başlayacak.

Babalar ve kızları bir arada

Oyuncu Anıl Altan ile basketbolcu Caner Erdeniz geçtiğimiz akşam Bebek’teydi. Yanlarında kızları Lina ve Alin Altan ile Vina Erdeniz vardı. El ele vermiş, yürüyorlardı. Anıl Altan, “Pelin’in işi vardı, Müge de sanırım çekime gitti. Prensesler bize emanet. Güzelce bir yemek yedik, sonra da parka gideceğiz” dedi.

Bikinili geri sayım

Aleyna Tilki, Dua Lipa katkılı ilk İngilizce parçası ‘Retrograde’i Şubat 2021’de çıkarmıştı. İkincisinin de eli kulağında . 15 Nisan’da müzikseverler ile buluşacak. Aleyna şimdiden tanıtıma başladı bile. Aleyna Tilki dün paylaştığı bikinili fotoğraflarının altına “Yeni pop-punk İngilizce şarkım için son bir hafta kaldı. Hazır mısınız?” notunu düştü.

Rıza Kocaoğlu yeni aşkı ile görüntülendi

Oyuncu Rıza Kocaoğlu yeni bir aşka yelken açtı ve sevgilisini yine setlerde buldu. 35 yaşındaki meslektaşı ile samimi bir şekilde görüntülendi. Önceki akşam Cihangir’de bir lokantada baş başa yemek yiyen çift ilk kez görüntülendi. Taze aşıklar flaşların patlamasından rahatsız oldu.

Sibel Can kayınvalide oluyor

Sibel Can ile Hakan Ural’ın oğlu Engincan Ural, uzun bir süredir birlikte olduğu Merve Kaya’ya evlilik teklifi etti. “Evet” cevabını alan Ural, sürpriz evlilik teklifi fotoğrafları da sosyal medyada hızla yayıldı.

Ece Erkenin hesabı bloke edildi

Ocak ayında eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ortağı olduğu balıkçıda uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Ece Erken’in banka hesabı bloke edildi. Sosyal medya hesabından sitem eden Erken, “Şafak’ın ölümüne sebebiyet veren kişi tedbir kararı aldırmış. Bu işin peşini bırakmayacağım” dedi.