Haber Başlığı

Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen İnci Taneleri dizisinin kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi isimler başrolü paylaşıyor. Yeni diziden ikinci fragman yayınlandı.Fragmanda pavyonda çalışan Dilber’i oynayan Hazar Ergüçlü’nün dansı dikkat çekti.

Yeni tanıtımın açılış sahnesinde, “Herkes yer içer, hesabı Dilber öder…” ifadesine yer verildi. Gerçek bir pavyonda çekilen sahnede Hazar Ergüçlü, mini elbisesiyle oyun havası oynuyor.

Bu dans için özel dersler alan Ergüçlü, elindeki zillerle göbek attı. Ankara’daki pavyon kültürüne de yer verildiği dizide Dilber’e özel olarak uyarlanan Sincanlı Erkal’ın, “Gemileri Yakarım” şarkısına yer verildi.

Fragmanın yayınlanmasıyla Hazar Ergüçlü’nün performansını beğenen kullanıcılar “Bu rol için mi yaratıldın?” ve “Ayakta alkışlanacak bir oyunculuk” gibi birçok yorum yapıldı. İnci Taneleri ile ekrana geri dönen Yılmaz Erdoğan, dizinin senaryosunu üstlenirken; aynı zamanda dizide yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücedağ isimli karaktere hayat verecek.