Haber Başlığı
Bereket ve para ritüeli nedir?

Enerjisel inanışları olan insanlar çeşitli alanlarda; şans, başarı ve pozitif enerji elde edebilmek için metafizik enerjilerden yararlanır. Eski zamanlara kadar uzanan para ve bereket ritüeli dini ve kültürel inanışlarda yer bulan, Anadolu halklarının tarihin ilk çağlarından beri uyguladığı yöntemdir. Bu sebeple, hayatımızda paranın yerinin çok fazla olmasından kaynaklı çeşitli bereket ve bol kazanç ritüelleri ortaya çıkmıştır. Tamamen enerjisel ve kullanılan maddelere verilen kültürel anlamlarla yola çıkan para ve bereket ritüeli pek çok insan tarafından yapılmaktadır.

Para ritüeli nasıl yapılır?

Çok para kazanıyorsunuz ama bir şekilde çabucak bitiyor mu? Paranızın bu kadar bereketsizce bitmesinin önüne geçmek için ihtiyacınız olan şey sadece evrenin enerjisi! En etkili para ritüelleri sayesinde parayı hayatınıza kısa süre içerisinde çekebilirsiniz. Bu konuda mutfağınızdan yardım alabilirsin. Öncelikle sağlık, bereket ve şifa için iyi niyetlerde bulunup tamamen inanın.

Beyaz renk bir kumaştan para kesesi dikmelisiniz. Birkaç mum yakın hatta varsa tütsü de yakarak enerjinizi arttırabilirsiniz. Niyetlerinizi loş ışık altında 7 defa dile getirin. Ardından kesenin içine az miktar da kişniş tohumu ekleyin. Kişnişin belirli bir ölçeği yok, ölçememek ritüelin başlıca amacı olmalı. İstediğiniz miktarda avcunuza kişniş doldurun ve keseye ekleyin, tabii bunu yaparken niyetinizi sık sık sesli bir şekilde dile getirin. Bu kişniş torbasını eviniz de en çok vakit geçirdiğiniz yere veya mutfağınıza asın. Şimdiye dek sahip olduklarınız için bol bol şükredin, paranın sizi çekeceğine dair inançlar besleyin ve bu keseyi her gördüğünüzde içinizden bu niyetleri tekrarlayın.

Özellikle bu ritüeli dolunayın olduğu bir gece de yapmak bereketinize bereket katacaktır!