Haber Başlığı

Medyada bu yaz düğün yapacaklarına dair çıkan söylentilere sessiz kalmayan Hande Erçel ve Hakan Sabancı çifti, ilk kez konuyla ilgili bir açıklama yaparak bu iddiaları yalanladı.

Ünlü çift, ilişkilerine dair sessizliği bozarak, “Yaza düğün var” haberlerine karşı çıkarak, bu tür haberlerin gerçeği yansıtmadığını dile getirdi.

Hande Erçel, iş insanı Hakan Sabancı ile birlikte geçirdikleri tatil sonrasında, ”Yaza düğün var” haberlerine karşılık verdi.

Bir yılı devirdiler

Çift, ilişkilerinde bir yılı geride bırakırken, Erçel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla mutluluklarını takipçileriyle paylaştı.

”En sevdiğim tüm anılarım seninle. Daha fazlasını yapmak için sabırsızlanıyorum” notuyla duygularını ifade etti.

Bu yaz düğün yapacakları söylentileriyle gündeme gelen çift, havaalanında muhabirlerle karşılaştı. Sorulan “Önümüzdeki yaz nikah masasına oturacağınıza dair iddialar var.

Bunlara ne diyeceksiniz, evlilik var mı?” sorusuna Hakan Sabancı, ”Gündem olsun diye bir şeyler yazılıyor. Sabaha kadar yorulmuşsun burada git dinlen, biz de çok yorgunuz” şeklinde cevap verirken, Hande Erçel ise ”Sürekli gündem telaşı… Teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.