Haber Başlığı

Güneş 18 Şubat 2021 tarihinde Balık burcuna geçti ve 20 Mart tarihine kadar da burada transitine devam ediyor olacak. Zodyağın en hassas burcudur Balıklar. Fedakarlıkları ile bilinirler.

Sanatsal başarı yakalanabilir

Balık her şeyi içinde barındırır; iyiyi kötüyü, en küçük parçacıktan en makro parçalara kadar herşey Balık’a dairdir. Dolayısıyla da olayları bütüncül bakış açısıyla ele almaya eğilimli olurlar. Balık burçları evrenle, doğayla iç içe olduğunda huzur bulur. Olayları kendi akışına bırakmayı ve akıp giden hayatı geriye çekilip izlemeyi sever. Evrenin akışına uyum sağlar. Duyarlı tarafıyla herkesi dinler, anlar ve gerekirse yardım elini uzatır. Hayal gücü ve yaratıcılığı çok yüksektir. Hatta hayal dünyasında yaşamak onu mutlu eder. Sanatsal konularda başarı yakalayabilir.

Aşkta gerçekten sevilmek ve sevmek ister. Yüzeysel ilişkiler onu mutlu etmeyecektir. İlişkilerinde derinlik arayacaktır. Bulamadığında da hassas yapıları nedeniyle kırılabilirler ve kendi içlerine çekilebilirler. Onu gerçekten sevdiğinize inanırsa hatalarınızı affedebilir. Bilhassa çocuklarına karşı çok affedici olurlar. Aynı zamanda sevdikleri için oldukça fedakardırlar.

Fedakarlıklar suistimal edilebilir

Değişken bir burç olmalarından ötürü ruh halleri de çok değişkendir. Bir an bakarsınız sevdiğiniz Balık insanı size çok iyi iken bir anda küsmüş, gitmiş olabilir. Çünkü çok çabuk alınıp, kırılabilirler. Balıklar su grubu burçların en duygusalıdır. Mantıklarından ziyade daha çok duyguları ile karar vermeye eğilimlidirler. Hayat akışı içerisinde sürekli planlar, programlar yaparak sürdürmek istemezler yaşamlarını. İlahi plana güvenir ve kendilerini olayların akışına bırakırlar.

Onlar daha çok iç dünyalarında ve kendi hayal dünyalarında olmaktan mutlu olurlar. Yarını planlamaktan ziyade anı yaşamak ve geldiği şekilde kabul etmek isterler. Sezgileri çok kuvvetlidir. Derin konular ilgilerini çeker. Fazla uyuşukluk ve uykuya düşkünlük ise Balıkların olumsuz yönleri olabilir. Parasal konularda ve güvenliklerini ilgilendiren konularda olayları fazla akışına bırakmak yaşları ilerledikçe onları zor durumda bırakabilir. Aynı zamanda çok fedakarlıkları da bazen suiistimal edileceğinden sonrasında hassas Balıkların üzülmesine sebep olabilir.

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylin madamastro

    YouTube

    ceylincelebi@gmail.com