Haber Başlığı

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanan ve evinde tedavi gören Vuslateri, ardından da üzerine kaynar su dökülmesi sonrasında hastanelik olmuştu. Tedavi gördükten sonra zor zamanları geride bırakan 34 yaşındaki oyuncu, yanık izlerinin kırmızıdan mor renge dönüştüğünü, bacağındaki yanığın çok yavaş geçtiğini aktardı.

“Kendimi kabul etme zamanındayım”

Yaşadığı olayın psikolojik etkileri hakkında konuşan Gonca Vuslateri, şu ifadeleri kullandı: “Şu an çok iyiyim. Hastaneden çıktım. Setlere başladım. Şu anda devam eden bir Netflix filmi çekiyoruz. Şu an için her şey yolunda gidiyor. Keyfim çok yerinde diyecek de bir şey bulamıyorum. Çünkü hakikaten 35 gün hastanede yatınca özlemle ısrarla sadece işime dönmeyi hayal ettim. Çok şükür ayaktayım yanıklarım iyileşiyor. Uzun zamana yayılan yaklaşık 10 operasyon, PRP ve kök hücre tedavisi oldum. Doku yenilenmesi ile alakalı tüm operasyonlar gerçekleştirildi. Fakat artık psikolojik olarak kendimle barışma kabul etme ve bunun biraz zamana yayılacağını iyileşme kabul etme zamanındayım.”

“Canımın acısı yeni geçti”

Bol bol meditasyon yaptığını söyleyen Vuslateri, “İşim de çok iyi geçiyor. Canımın acısı daha yeni geçti. Ayak bileğimde ufak bir zorlanma var. Yani gören insanların vücudumuzda değiştiremeyeceğimiz yaralara karşı haklı olarak toleransları çok düşük ve ama onların verdiği o büyük tepkiler karşısında sizin de duygusallaşmamanız mümkün değil” dedi.

Ünlü oyuncu daha sonra sözlerini şöyle sürdürdü: “Allah gerçekten vücudumda değiştiremeyeceği özellikleri olan herkese sabır ve kendiyle barışık bir irade versin dilerim. Doktorum uzun bir süre güneşi ve denizi bana yasakladı fakat tatil yapacağım.”