Haber Başlığı

Son dönemlerde yaşanan pandemi herkesi bir çok şeyden kısıtladı. Böyle olunca kuaförelere gitmekte insanı düşündürüyor malum hastalıktan. Ama artık bu düşüncelere son verecek, kuaföre gitmeye gerek kalmadana evde kendi manikür ve pedikürünüzü kendiniz yapabilirsiniz. Birçok markanın bu konuda kolaylık sağlayan manikür setleri hayat kurtarıyor.

Soligen paslanmak çelik pedikür seti

Uzun yıllar dayanıklı ve ihtiyacınızı karşılayacak bir set olan soligen pedikür seti içeriğinde pens, tırnak pensi, çelik törpü, çıtçıt, tırnak makası, et itirici ve cımbız bulunuyor.

Remington manikür&pedikür seti pro

Kolay kullanımı, tasarımı ve led aydınlatmasıyla fark yaratıyor. Bu cihazın ise 12 parçadan oluşup içinde batık tırnaklarınızda kullanabileceğiniz özel bir parça bulunduruyor.

Argan cure manikür eldiveni

Paketin içinde keratinli manikür eldiveni, tırnak törpüsü, havlu ve tırnak eti itici bulunuyor. Hem pratik hemde etkili bir kullanım sağlıyor. Tırnaklarınıza manikür yaparken ellerinizi derinlemesine nemlendirip yumuşacık yapıyor.

Scholl velvet smooth elektronik tırnak bakım seti

İçinde bulunan 3 farklı başlıkla hem manikür hemde pedikür yapmanız çok kolay.

Trim totally together mini manikür seti

Set içinde tırnak makası, tırnak törpüsü, tırnak eti makası, tırnak eti sıyırıcı ve tırnak eti pensi bulunmaktadır. Kullanımı kolay etkisi farkedilir derecede kaliteli bir üründür.

 

Sephora collection manikür seti

Ufak çantasıyla yanınızda taşıyıp her yere götürebileceğiniz çok kullanışlı bir set. İçinde katikül makası, cımbız, mini törpü ve tırnak makası bulunuyor.