Haber Başlığı

Ev hanımları temizlikte kullanmak için genellikle eski kıyafetleri temizlik bezine dönüştürmeyi tercih ederler. Çoğu kişi tarafından sıkça yapılan bu işlem aslında hiç beklenmediğiniz o riskleri taşıyor.

Uzmanların yaptığı uyarılara göre yaygınca yapılan bu eylem enerji yasalarına göre yapılmaması gereken eylemlerin başında yer alıyormuş.

Temel nedeni tasarruf olan toz bezi uygulaması yapılmaması gereken eylemlerin başında geliyormuş. Eskiyen kıyafetleri bu bilgileri öğrendikten sonra bir daha toz bezi olarak kullanmayacak direk atmayı tercih edeceksiniz.

Enerji geçiyormuş...

Sizde enerjiye inanlardansanız vereceğimiz bilgiler sizi yakından ilgilendiriyor. Evlerde belki de en çok zaman alan toz alma sırasında kullandığınız bezler enerji durumunu doğrudan etkileyen unsurlarmış.

Toz alırken kullandığınız bezi eski bir kıyafetinizden elde ettiyseniz sizde o yaygın hataya düştüğünüzü gösteriyor. Enerji uzmanları bu konu hakkında, kıyafetlerdeki kötü enerjinin bütün eve temizlik esnasında yayıldığını dile getiriyor.

İşte tam olarak bu sebepten eski kıyafetlerin toz bezi olarak kullanmayı bırkamanız gerekiyor ki kötü enerjiler temizlik sırasında evinize yayılmasın.