Haber Başlığı

El ele tutuşma, insanlar arasındaki duygusal bağın fiziksel bir ifadesidir. Birçok kültürde romantik ilişkilerde, aşk ve bağlılık sembolü olarak kabul edilir. El ele tutuşma sadece bir jest değil, aynı zamanda ilişkinin derinliği, sağlamlığı ve hatta partnerler arasındaki iletişim tarzı hakkında ipuçları sunabilir. 

İç içe avuç

Eşinizle bu şekilde el ele tutuşuyorsanız, tutkulu olmayan, sadık bir ilişkiye sahip olabilirsiniz. Eli altta olan kişi, ilişki içerisinde daha güçlü karaktere sahip ve kararlı olan taraf olabilir.

İç içe parmaklar

Bu el ele tutuşma, tutkulu bir ilişkiye sahip olduğunuzu belirtebilir. Ancak, aynı zamanda avuçlar da birbirine değmelidir; eller daha rahat bir duruşa sahipse kötüye işaret olabilir.

Tek parmak 

Bu şekilde el ele tutuşuyorsanız, iki tarafın da bağımsızlığına düşkün olduğu söylenebilir. Çiftler, birbirinin mahremiteyine önem gösterir.

Bir el ile fazladan destek

Bu el tutuşması, abartı bir sahiplenme durumuna işaret edebilir ya da ilişkinin ciddileştiğini ifade edebilir.

Bağlı kol

Eşinizle her gün kol kolaysanız, güvensizlik hissediyor ve sahiplenmeye çalışıyor olabilirsiniz. Arada sırada, özellikle de bir etkinlikte oluyorsa rahat ve eğlenceli bir çift olduğunuz anlamına gelebilir.