Haber Başlığı

İlişkilerde burç uyumu çok önemlidir! Yine de aldatmada etkili olan tek şeyin kişinin burcu olmadığını akıllarımızdan çıkarmamamız gerek. Diğer bir ifade ile partnerinizin burcu ‘en çok aldatan burç’ olsa bile, bu onun sizi kesin olarak aldatacağını anlamına gelmez ancak takıntılardan uzak durarak gözlerinizi dört açmanızda fayda var. Bizlerde sizlere en az aldatan burçtan en çok aldatan burca doğru giden bir liste yaptık! Hadi gelin beraber inceleyelim..

12 numara en sadık burç oğlak!

İkili ilişkilerde burçlar arasında en sadık olanı oğlak burcudur. Oğlak, partnerine bağlanmaya karar verdiğinde, bunu inanılmaz derecede ciddiye alır. Oğlak için zaman kutsaldır; yani size söz verdiklerinde, emin olun ki size oldukça değer veriyordur ve sözlerini muhakkak yerine getirirler. Bir şeye zaman ve enerji vereceklerse, bunun nedeni gerçekten istedikleri içindir. Bu yüzden partnerlerinin de karşılığında ciddi olmalarını beklerler.

11 numara başak

Başak burçları genelde belirsizlikten nefret ederler ve birini belirsiz şartlar altında bırakamazlar. Eğer başak burcu gerçekten seviyorsa ilişkide sadık kalacaktır. Ayrıca, Başaklar iş yaşamına odaklanmak istediğinden, özel hayatında karmaşa ve dram istemez, sakin ve durağan bir ilişki isterler.

10 numara yengeç

Yengeç burcuna sahip insanlar ilişkilerde en sadık burçlardan biridir. Birlikte olmak istedikleri insanları bulduklarında, tüm hayatlarını onlara bağlı olarak geçireceklerdir. Yengeç burcu sürekli olarak karşılıklı ilgi ve şefkat ister. Ona yeteri kadar ilgi ve şefkat göstermezseniz sizi aldatabilme olasılığı vardır. Yengeç burcunu sürekli olarak eleştirmek de onu aldatmaya yöneltebilir.. Yine de yengeçler sadık burçlardandır, suçluluk hissi yaşamaktan korktukları için kolay kolay baştan çıkmazlar…

9 numara akrep

Balık burçları yoğun olarak duygularıyla yaşar, ama mutsuz olduğunda kaçış noktası arayabilirler. Ayrıca, çoğu zaman hayalperest davranıp  ilhamlarının peşinden koşmaya oldukça meyilliler bu yüzden ilham alamadıkları zaman bulundukları ortamdan veya partnerlerinden uzaklaşmak isterler. Balıklar aşık olmayı sever ama sıkışıp kalmayı sevmezler. Bu yüzden onların özgürlük alanlarını kıstırmayın.

8 numara terazi

Terazi burçları aşka aşıktır. İlişkilerde aşırı romantizme ihtiyacı vardır, aşkı yaşayamadığı noktada sizden kaçabilir. Aşkın ve sevginin yöneticileri olarak teraziler, partnerlerine sonsuza kadar bağlı kalmaya meyillidir fakat bazen kibirleri aşk ve sevgilerinin önüne geçebilir. Bu durumda ilişkilerde aldatmaya meyilli olabilirler.

7 numara aslan

Aslan burcu insanları lider ve gururlu yapıları zedelenirse ve beklediği desteği sizden göremezse kendine uygun başka birini aramaya başlar… Bu ateşli burç heyecan için kıvranır, ilginin merkezi olmaya bayılan burç, bu sebeple ilişkide özgüven sorunu yaşar. Sürekli olarak tüm ilgiyi kendi üstünde görmek isteyen aslanlar, bu nedenle savunmasız kalırlar…

6 numara kova

Kova burcu özel hayatında son derece özgürlükçüdür, bağımsızlıklarını her şeyden çok üstün tutarlar ilişkide her şeyi ve aldatmayı da normal sayabilir. Kova burcunun hayatına müdahalede bulunmanız ve arkadaş çevresine karışmanız sizi aldatması için yeterli sebeptir… Kova burçları asla muhtaç, dırdır eden veya sıradan birine kendini adamaz. .Bu yüzden sadık kalma konusunda kova burçları pekte doğru kişiler olmayabilir.

5 numara yay

Yay burcunun ciddi anlamda bağlanma sorunu vardır ve yay burcu insanları ilişkilerinde mantık ararlar.. Egoları yoktur. Son derece hareketli ve soysal insanlardır… Eğer siz öyle değilseniz sizden hızla uzaklaşmak isteyecek ve başka limanlara demir atacaktır… Heyecan, heyecan, heyecan… Yayları cezbeden en önemli şeylerden biridir heyecan… Acaba köşe başında onları bekleyen; daha büyük bir aşk, daha heyecanlı bir macera var mı diye sürekli merak içindedirler…  Eğer yay burcunda ilişki dinamiği yoksa yay burcu oradan koşarak uzaklaşacaktır.

4 numara koç

Koç burçları heyecan sever, ve oldukça fevridir, işler istediği gibi olmadığında anlık bir dürtüyle aldatabilir. Koç, sadık ve sadık olmamak arasında gidip gelebilir. Koçlar kişilik itibari ile iki yüzlü olamadıkları için aldatma eylemi durumunda bunu açıkça dile getireceklerdir. Koç burçları her zaman kalplerini takip eder bu yüzden ilgisini çeken veya onları çağıran başka bir şey olursa kapılıp gidebilirler.

3 numara ikizler

İkizler flört etmeyi sever, cinsel ilişkiden çok entelektüel ve yakın bir konuşma onları yoldan çıkarır… Bu konuşmayı yaparken yaşadığı heyecan da önemli bir etkendir. bu yüzden aldatabilir. Eğer aşık olurlarsa partnerlerine sadık kalabilirler ancak ikizler burcunun genelde aşık olması zordur. İkizler burcunun bekar hayatlarından vazgeçebilecek kadar değerli birini bulmaları zaman alabilir bu yüzden o kişiyi bulana kadar sadık kalmak konusunda pek iyi olabildikleri söylenemez.

2 numara boğa

Boğa burcu özellikle maddi bakımdan size karşı güvensizlik hissederse ve cinsel ihtiyaçları konusunda tatmin edilmez ise aldatmaya yönelebilir… Boğa burcu maymun iştahı ile bilinir ve bu yüzden son derece tehlikelidirler. Boğa burcu anlaşılmamaya tahammül edemez ve direkt kendini en iyi anlayana doğru koşar.

1 numara da ise en çok aldatmaya meyilli burç aslan burcu yer alıyor!

Aslanlar çevresindeki herkesin ona hayran hayran bakmasını ister, ilgi çekmeyi sever bu yüzden çok flörtözlerdir. Aslanlar, sosyal ve çapkın olmakla ün yapmışlardır. Gerek dış görünüş olsun gerek auraları olsun her zaman çekici olan aslanlar bunu çok iyi kullanmayı bilirler. Aslanlar arkadaşlık konusunda oldukça sadık olmalarına rağmen ilişkilerinde bu durumu sağlayamazlar. Aslanlar ilişkiler konusunda maalesef en güvenilmez ve çapkın burç olarak listede bir numarada yerini almaktadır.