Haber Başlığı

Gördüğünüze duyduğunuza inanamayacağınız bir arşivle sizlerleyiz. Ünlülerin eski sevgililerini gördüğünüzde ‘Vayy bee, kimleer kimlerle berabermiş’ diyeceğinize eminiz. Magazin tarihinin tozlu sayfalarında güzel bir yolculuğa hazırlanın!

Beyazıt Öztürk- Çağla Şikel

Bir zamanların büyük aşkı, herkesin kesin evlenirler diyerek baktığı bu aşk hızlı başladı çabuk bitti. Ayrılığın sebebi tam olarak bilinmese de Çağla Şikel yaptığı bir açıklamada, ‘Ayrı dünyaların insanıydık. Anlaşamadığımız için ayrıldık.’ ifadelerini kullanmıştı.

Tuba Ünsal- Mustafa Sandal

2002-2003 yılları arasında dillere destan bir aşk yaşayan ikili birbirlerinin isimlerini bileklerine dövme bile yaptırdılar. Hatta Mustafa Sandal ‘Pazara kadar değil, mezara kadar’ şarkısını yaptı ve daha sonra nedeni bilinmez ama ayrıldılar.

Fazıl Say- Hande Ataizi

İşte çok şaşıracağınız bir çift daha.. Aşkları sadece 4 ay sürse de bir dönemin en çok konuşulan çiftlerinden biriydi..

Ece Erken- Davut Güloğlu

Bir dönemler aynı programın sunuculuğunu yapan iki isim evlilikten döndü. Kısa bir süre nişanlı kalan çift daha sonra ayrıldılar. Hatta daha sonra Güloğlu yaptığı bir açıklamada, “Ben Ece Erken’le nişan yapmadım, onu ablam yaptı. Ablam benim için çok önemli. Onunla ablam nişanlandı ben değilim. Ablam onu çok seviyordu. Ben şirkette otururken beni arayarak ‘herkes burada, yüzüğünü al gel’ dediler. Kendi nişanıma ayıp olmasın diye gittim.” ifadelerini kullanmıştı.

Meltem Cumbul- Burak Kut

İlişkileriyle örnek gösterilen gözde çift, 1993 yılında başladıkları ilişkiye 4 yılın ardından 1997 yılında son verdiler.