Haber Başlığı

İlgiyle izlenen dizi 'Alev Alev'de 'Rüya' karakterine hayat veren Dilan Çiçek Deniz, samimi açıklamalarda bulundu. Marie Claire Dergisi'nin mayıs sayısına kapak olan Deniz, “Aşık olunca nasıl bir Dilan oluyorsun? Ve sence ideal aşk nasıl olmalı?” sorularına yanıt verdi.

“Beni epey üzüyor”

“Çok ama çok mutlu bir versiyonum oluyor” diyen ünlü oyuncu, “Aşkı ideal olarak tanımlayıp, mükemmelize etme fikri bile iki tarafı da strese sokan bir şey. Her bireyin algıladığı ve deneyimlediği idealar dünyası ile gerçek arasında çok fark var. Bu iki bambaşka dünyayı ortak bir dünya haline getirmek epey zahmetli fakat bir o kadar da kıymetli. O yüzden güzel ve ince ruhlarla karşılaşınca, gerçekten yaşanan bir his olduğunu söyleyebilirim” şeklinde konuştu.

Bir ilişkideki olmazsa olmazlarını sıralayan Dilan Çiçek Deniz, “İlki saygı… Kimsenin ilişki kurduğu insanların özel alanlarına girmeye hakkı yok. Bir diğeri empati… Empati kuramayan insanlara denk gelmek beni epey üzüyor. Bu kısacık hayatımızda bunu öğrenemediysek lütfen toplum içine karışmayalım. Ve salt sevgi… Karşındakinden karşılığında bir şey beklemeden, sadece onunla olmayı deneyimlemek ve derin bir bağ kurma hali…” dedi.